"Ніякої російської мови!": Одна з колишніх країн СРСР дала Кремлю відкоша

В Єревані заявили, що питання про надання російській мові статусу офіційної і закріпленні його в Конституції не розглядатиметься.

 Армен Ашотян. Фото: Sputnik Армения.Російська мова не отримає у Вірменії статус офіційного, оскільки на порядку Єревана це питання не стоїть. Про це в заявив голова постійної парламентської комісії із зовнішніх зв'язків Армен Ашотян, передають Патріоти України з посиланням на Sputnik Вірменія.

"Хочу знищити у зародку нездорові обговорення, які багато в чому виникли через помилки ЗМІ, які розповсюдили тільки пропозицію В'ячеслава Володіна (спікер нелегітимною Держдуми РФ - Ред.), не згадавши про міркування вірменської сторони. Тим часом, я під час виступу озвучив нашу позицію . Російська для нас - мова всесвітнього значення, але в нашому порядку немає і не буде питання про надання російській мові статусу офіційної і закріпленні його в Конституції", - сказав він.

Зазначається, що раніше на зустрічі з головою парламенту Вірменії Арою Баблояном Володін запропонував владі Вірменії закріпити офіційний статус для російської мови в законодавстві республіки, щоб вірменські водійські права могли бути визнані на території Росії.

За словами Ашотяна, переговори з російською стороною про визнання вірменських водійських прав в інших форматах триватимуть.

Деякі – лише кілька днів: У мережі порахували, скільки в середньому встигають повоювати російські "мобіки" в Україні

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:07

Середній термін життя російських мобілізованих солдатів в Україні становить приблизно 4,5 місяці. Водночас для багатьох окупантів, які перебувають на передовій лінії фронту, він обмежений лише кількома днями, передають Патріоти України. Про це повідомл...

Снарядів не було, а поранених не евакуювали: Окупант поскаржився на дії командування і зник під час боїв за Роботине

п’ятниця, 22 вересень 2023, 8:59

Російський окупант із 810-ї окремої бригади морської піхоти ЗС РФ поскаржився на дії командування під час боїв за Роботине. Сам він втік із поля бою, але, за його словами, інших поранених не евакуювали. Також у загарбників не було снарядів та іншої збр...