"Ніхто в Котласі Петрова не знає": Росію спіймали на брехні щодо другого отруйника Скрипаля

У найпопулярнішому пабліку у соцмережі жителі міста Котлас спробували впізнати свого нібито земляка. Але ніхто цього зробити не зміг.

Олександра Петрова "на батьківщині" ніхто не впізнав. Фото: поліція Великобританії.

У маленькому російському місті Котлас Архангельської області, де за даними досьє Федеральної міграційної служби РФ нібито народився другий підозрюваний в отруєнні екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля Олександр Петров, ніхто не знає таку людину, інформують Патріоти України.

До такого висновку прийшли журналісти телеканалу "Настоящее время". Вони з'їздили в місто, населення якого становить 60 тисяч осіб. Зазначається, що в найпопулярнішому пабліку місцеві жителі спробували впізнати свого нібито земляка. Але ніхто цього зробити не зміг.

"Цей чувак жодного разу не з Котласа. І прізвище йому не Петров!", "Так, точно, нехай привертають увагу! Може, хто-небудь наш Котлас відвідає. Порядок хоч наведуть. Може, смітники всі приберуть", - говорили городяни.

У досьє ФМС на Петрова є відомості, що він народився 13 липня 1979 року, а паспорт в 2009 році він отримав "замість зіпсованого". Але другого документа в анкеті з зазначеним номером ніколи не існувало.

Більш того, розслідувачі не змогли знайти осіб 39 років, які були б однокласниками або одногрупниками в дитячому садку 39-річного Петрова. Жителі Котласа порадили подивитися публікації в місцевих ЗМІ. Однак і так журналісти в липневому номері за 2009 рік не знайшли привітань з днем народженням, що є традицією для міста.

У звітах священнослужителів перед радянським міським керівництвом, бухгалтерії і списку тих, кого хрестили в храмі Котласа, прізвища Петров в останньому переліку також немає.

"В інтерв'ю RT Олександр Петров говорив, що нібито працює в індустрії спорту і продає спортивне харчування для тих, хто тренується професійно. Виявилося, що в Котласі якраз зараз проходить турнір з бодібілдингу, причому не міського, а обласного масштабу. Ми поспілкувалися з атлетами , які виступали на сцені, а також з людьми за лаштунками і в залі, тобто з цільовою споживчою групою для бізнесу Олександра Петрова. Виявилося, що коло професійних спортсменів у Котласі - досить вузьке, але про Петрова ніхто з опитаних нічого не чув", - йдеться в статті-розслідуванні.

Сі Цзиньпін відмовив: Путін знову повернувся з Китаю до РФ із "розбитим серцем", – Bloomberg

вівторок, 21 травень 2024, 18:50

Глава Кремля Володимир Путін повернувся з поїздки до Китаю в Москву ні з чим. Голова КНР Сі Цзіньпін дав зрозуміти, що не так уже й зацікавлений у "Силі Сибіру 2". Про це колумніст і оглядач Девід Фіклінг написав для Bloomberg. Повідомляється, що Путін...

"Їм вигідно розпочати бойові дії": Експерт оцінив загрозу наступу РФ на Сумщині

вівторок, 21 травень 2024, 18:44

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан розповів OBOZ.UA, що відповідно до логіки ведення бойових дій, кордони Сумської, Чернігівської та Харківської областей давно мали стати лінією бойового зіткнення. Чому досі там немає лінії фронт...