Новація від спікера парламенту: Парубій запропонував скасувати перерву у роботі ВР

За його словами, це може додати кілька робочих годин для прийняття необхідних законодавчих актів.

Андрій Парубій. Фото:РБК-Украина

Спікер парламенту Андрій Парубій пропонує на рівні регламенту Верховної Ради скасувати перерву 12.00-12.30 в засіданні ВР. Про це він сказав під час Погоджувальної ради 3 квітня, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Хотів би закликати до тієї форми, яку запропонувала нарада голів комітетів – працювати без перерви 12.00-12.30. Щоб ми запровадили це як практику. Є пропозиція також, щоб ми дійшли законодавчої зміни до регламенту, щоб у вівторок, середу і четвер перерва 12.00-12.30 була ліквідована", – сказав Парубій.

За його словами, ця новація може додати кілька робочих годин для прийняття законодавчих актів. "І тому я буду рекомендувати, щоб цього тижня відповідний законопроект був включений в порядок денний сесії", – зазначив Парубій.

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...