Нові батальйони, ескадрильї та кораблі: Країни НАТО погодили засоби по стримуванню Росії

Під час саміту Альянсу, який проходить у Брюсселі, лідери країн НАТО затвердили рішення про розміщення двох нових командних центрів у США та Німеччині.

Генсек НАТО Йєнс Столтенберг. Фото:Факти - ICTVЛідери країн НАТО затвердили нову ініціативу "Чотири тридцятки" з посилення здатності силового блоку швидко реагувати на загрози. Про це заявив генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг на підсумковій прес-конференції першого дня саміту Альянсу, повідомляють Патріоти України.

"До 2020 року у нас буде 30 механізованих батальйонів, 30 повітряних ескадрилей та 30 бойових суден, готових до використання протягом 30 днів або менше", - сказав Столтенберг.

За його словами, під час саміту чимало лідерів оголосили про готовність збільшити свої внески в оборону НАТО. Крім того, лідери країн НАТО затвердили рішення про розміщення двох нових командних центрів у США та Німеччині.

Нове об’єднане командування в Атлантиці буде розміщуватися в Норфолку, у Сполучених Штатах. Командування з логістики буде базуватися в Ульмі, у Німеччині.

Хіти тижня. Не той Валентин, не той кандидат... У Вінниці Зеленському вказали на двері (відео)

неділя, 17 лютий 2019, 15:30

На своє нещастя пан Зеленський намітив для виступу Будинок офіцерів. А військова адміністрація закладу чи через позицію керівництва, чи пам'ятаючи як "слуга народу", як президент та головнокомандувач ЗСУ, обіцяє ставати на коліна перед Путіним, відмовила

Хіти тижня. Скільки українців переконані, що Росія веде проти України війну: Названо цікаві цифри

неділя, 17 лютий 2019, 15:00

На Донбасі п'ятий рік триває російсько-українська війна, в якій загинули тисячі захисників країни. Проте, не всі українці вважають, що саме Москва веде проти Києва збройне протистояння на сході, повідомляють Патріоти України. У тому, що на Донбасі йде ...