"Новоросія придушена!": Екс-ватажок "ДНР" визнав перевагу ЗСУ

Ігор Гіркін висловив впевненість, що колись українські військові звільнять окуповані райони Донбасу, а зараз чекають слушного моменту.

Ігор Гіркін. Фото: The Insider.

Один із екс-ватажків "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін попередив терористів на Донбасі про неминучість наступу України. За його словами, за чотири роки українська армія стала потужною, і їй під силу придушити конфлікт. Таке висловлювання пролунало в ефірі "Рой ТВ", передають Патріоти України.

"Чотири роки минуло, військове вирішення на даний час вкрай проблематичне, Україна створила потужну армію, російський рух в усій Новоросії придушений практично повністю. Так, невдоволення населення там залишається, і воно чимале, але жодних організованих структур немає, вони знищені...", - сказав Гіркін.

Він також констатував той факт, що Захід постійно нарощує військову риторику проти Росії і, більше того, перекидає війська впритул до кордонів. "І авіацію, і сухопутні сили, і флоти - все це підтягується і підтягується, зокрема до узбережжя України, і до кордонів України", - сказав він.

"Несправедливо, коли люди кажуть, що його життя добігає кінця": Розкрито справжню причину госпіталізації Пеле

понеділок, 5 грудень 2022, 17:22

Рідні триразового чемпіона світу з футболу, 82-річного Пеле поділилися подробицями стану його здоров'я. Вони повідомили, що "Король футболу" потрапив до лікарні через респіраторну інфекцію, викликану коронавірусом, та спростували інформацію ЗМІ, що йог...

"Відмовилися здаватися у полон": Стали відомі подробиці смерті грузинських воїнів біля Бахмута

понеділок, 5 грудень 2022, 16:59

Засновник і командир "Грузинського національного Легіону" Мамука Мамулашвілі розповів, що загиблі грузинські добровольці воювали за Україну у складі добровольчого батальйону "Карпатська Січ", передають Патріоти України. "Грузинські добровольці загинули...