"Новоросія придушена!": Екс-ватажок "ДНР" визнав перевагу ЗСУ

Ігор Гіркін висловив впевненість, що колись українські військові звільнять окуповані райони Донбасу, а зараз чекають слушного моменту.

Ігор Гіркін. Фото: The Insider.

Один із екс-ватажків "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін попередив терористів на Донбасі про неминучість наступу України. За його словами, за чотири роки українська армія стала потужною, і їй під силу придушити конфлікт. Таке висловлювання пролунало в ефірі "Рой ТВ", передають Патріоти України.

"Чотири роки минуло, військове вирішення на даний час вкрай проблематичне, Україна створила потужну армію, російський рух в усій Новоросії придушений практично повністю. Так, невдоволення населення там залишається, і воно чимале, але жодних організованих структур немає, вони знищені...", - сказав Гіркін.

Він також констатував той факт, що Захід постійно нарощує військову риторику проти Росії і, більше того, перекидає війська впритул до кордонів. "І авіацію, і сухопутні сили, і флоти - все це підтягується і підтягується, зокрема до узбережжя України, і до кордонів України", - сказав він.

"Чи на законних підставах ви тут опинились?": Найбільший банк Швейцарії почав тотальну перевірку клієнтів-росіян

понеділок, 20 березень 2023, 21:28

Найбільший у Швейцарії банк UBS почав масові перевірки своїх клієнтів російського походження, вимагаючи від них документи, що підтверджують законність їх перебування в країні. Про це повідомляє РИА Новости, в розпорядженні якого опинився один з листів,...

У США розповіли, що входить до нового пакету допомоги Україні на $350 мільйонів

понеділок, 20 березень 2023, 21:15

Міністерство оборони США оприлюднило інформацію про новий пакет безпекової допомоги Україні на суму $350 млн, який було виділено за президентськими повноваженнями у понеділок, 20 березня 2022 року, передають Патріоти України. У повідомленні на сайті Пе...