Новий епіцентр напруги: Росія і Китай проведуть спільні навчання в Балтійському морі

В Міноборони РФ повідомили, що навчання "Морська взаємодія" не направлені проти інших країн, а є спільним російсько-китайським внеском у зміцнення безпеки в Світовому океані.

В Балтійському морі пройдуть військові навчання «Морська взаємодія - 2017». Фото: unction.mil.ru.

В акваторії Балтійського моря з 21 по 28 липня пройдуть російсько-китайські військово-морські навчання "Морська взаємодія-2017". Спільні навчання РФ і Китаю проводяться з 2012 року. Про це повідомляє сайт Міноборони РФ, передають Патріоти України.

Згідно з інформацією російського відомства, в навчаннях будуть задіяні близько 10 кораблів і суден різних класів, більше 10 літаків і вертольотів від ВМФ РФ і ВМС Китаю.

"Основними цілями навчання є: підвищення ефективності взаємодії двох флотів щодо протидії загрозам безпеки на морі, відпрацювання злагодженості дій екіпажів російських і китайських бойових кораблів", - йдеться в повідомленні.

21 липня загін китайських кораблів прибуде в Балтійськ, в цей же день відбудеться урочиста церемонія відкриття навчання. Активна фаза маневрів пройде з 24 по 27 липня в призначеному районі акваторії Балтійського моря.

"З великої хмари - малий дощ": В ПЦУ прокоментували рішення Собору УПЦ МП і "незгоду" із позицією Кирила

субота, 28 травень 2022, 0:33

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря щодо рішення Собору УПЦ (Московського патріархату) вважає, що слова про "незалежність і самостійність" – це винахід для прикриття залежності та несамостійності. Про це він написав на своїй сторінці ...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...