Обіцяють не випускати за кордон: У реєстрі боржників по сплаті аліментів є депутати та міністри

За словами міністра юстиції такий реєстр вже налічує понад 75 тисяч електронних записів щодо боржників.

Міністр юстиції України Павло Петренко. Фото:prm.ua

В Україні запрацював публічний реєстр боржників по сплаті аліментів, який налічує вже понад 75 тис записів. Про це заявляє міністр юстиції Павло Петренко, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"Саме зараз хочу, щоб ви стали свідками публічного запуску реєстру боржників, які фактично більше трьох місяців мають борг по сплаті аліментів. У цьому реєстрі вже понад 75 тисяч електронних записів за такими боржниками. Він зручний в користуванні, можна знайти на прізвище, по даті народження людини, яка має борг по сплаті аліментів", - розповів Петренко на спільній з представником президента України у Верховній Раді Іриною Луценко прес-конференції в понеділок у Києві.

За словами міністра, в цьому реєстрі "є і депутати, і колишні міністри, і представники органів центральної виконавчої влади, і місцевої влади, і силовики".

"Залучення уваги до цього реєстру з боку журналістів буде серйозним превентивним засобом для того, щоб вони пішли і заплатили борг своїм дітям", - зазначив Петренко.

Створена спеціально до виборів у ВР: Коломойський назвав себе консультантом партії Кернеса-Труханова

четвер, 23 травень 2019, 20:23

Павло Фукс, за словами олігарха, найближчий друг мера Кернеса, тому теж бере участь в цьому політичному проекті. Олігарх Ігор Коломойський консультує новий всеукраїнський політичний проект, який створюється для походу на вибори до парламенту. Про це са...

Хіти тижня. "Нехай народ схвалить": Зеленський проведе в Україні референдум через Росію

четвер, 23 травень 2019, 19:30

Враховуючи бажання деяких наших співгромадян досягнути миру будь-якою ціною, результати голосування передбачити складно. Президент України Володимир Зеленський має намір винести на всеукраїнський референдум питання про формат переговорів із Росією. Про...