Прощавай, Курченку: Український футбол отримав історичну перемогу над "гаманцем" Януковичів

Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо передачі у державну власність стадіону “Металіст”.

Стадіон "Металіст". Фото: metalist.ua.

Уряд повернув у державну власність харківський стадіон “Металіст”, який конфіскували у олігарха Курченка. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко під час прес-конференції, передають Патріоти України.

Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо передачі у державну власність, а саме в управління Харківської обласної державної адміністрації, цілісного майнового комплексу стадіону “Металіст”.

У жовтні минулого року Соснівським районним судом м. Черкаси було ухвалене рішення про спецконфіскацію майнових прав футбольного клубу "Металіст”, який належав олігарху Сергію Курченку.

Дзвінки неможливі: У роботі одного із мобільних операторів України стався масштабний збій

вівторок, 30 травень 2023, 23:30

В Україні у мобільного оператора Vodafone у вівторок, 30 травня, стався масштабний збій. Користувачі скаржаться на відсутність покриття. Про це йдеться в офіційному повідомленні Vodafone, передають Патріоти України. Клієнти мобільного оператора нарікаю...

Засунули жабу в білизну та відшмагали кропивою: На Хмельниччині підлітки знущалися над малюком

вівторок, 30 травень 2023, 23:00

На Хмельниччині підліток разом із товаришем привʼязав до дерева маленьку дитину та знущався з хлопця. Справа потрапила до суду, передають Патріоти України. Як йдеться у матеріалах справи, 9 жовтня обвинувачений разом зі своїм другом зустріли двох молод...