Обіцяна чергова порція: Пекельні санкції США вдарять по Росії з новою силою

Адміністрація Сполучених Штатів Америки хоче ввести санкції проти РФ через отруєння Скрипалів.

Путіна очікує нова порція санкцій. Ілюстрація: Обозреватель.

Адміністрація США має намір ввести другу частину санкцій проти Росії у справі колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля, який був отруєний в британському місті Солсбері, передають Патріоти України.

"Ми не говоримо наперед про рішення щодо санкцій, але маємо намір виконувати вимоги законодавства", - зазначив представник Держдепартаменту США. У Держдепі мали на увазі Закон про контроль над хімічною та біологічною зброєю і заборону його військового застосування від 1991 року, який наказує застосувати санкції.

Нагадаємо, перша частина санкцій по "справі Скрипаля" була введена американською стороною 27 серпня. Суть санкцій:

  • припинення допомоги Росії в рамках закону "Про іноземну допомогу" від 1961 року, за винятком гуманітарної допомоги, поставок продовольства і продуктів сільського господарства.
  • припинення кредитування і надання фінансової допомоги з боку держструктур США
  • припинення продажу в Росію будь-яких товарів оборонного призначення, оборонних послуг, проектних і будівельних послуг, а також ліцензій на експорт до Росії будь-яких товарів Списку озброєнь США.

Російські окупанти вирішили оголосити мобілізацію на захоплених територіях Херсонщини. Готуються списки

середа, 28 вересень 2022, 5:05

Окупаційна влада Херсонської області видала розпорядження про проведення мобілізації у Херсонській області. Про це повідомляють російські Telegram-канали. Зокрема пабліки поширюють фото документа, у якому йде мова про підготовку мобілізації на територі...

Більше HIMARS: США готують для України новий пакет військової допомоги на понад $1 млрд - Reuters

середа, 28 вересень 2022, 4:43

Сполучені Штати готують новий пакет військової допомоги на суму 1,1 мільярда доларів для протистояння України проти Росії на тлі так званих "референдумів", проведених РФ на окупованих територіях. Про це пише Reuters із посиланням на офіційних осіб США....