Обіцяного три роки чекають? У мережі з'явився "календар обіцянок" українських політиків (фото)

​Обіцянки політиків уже стають об'єктом для висміювання.

Ілюстрація:firtka.if.ua

В мережі згадали, які плани українські політики "будували" протягом цього року на 2018 рік. Про це повідомляє видання Слово і Діло, зазначають Патріоти України.

Журналісти відзначили, що формують списки обіцянок на найближчі дванадцять місяців, щоб незабаром розповісти, хто не впорався зі своїми намірами.

Так, в перші зимові місяці цього року чиновники вирішили оновити документообіг в міністерствах і впровадити електронний документообіг у всіх міністерствах до початку 2018 року. У лютому цього року народний депутат України Ніна Южаніна заявила, що з 2018 року в Україні скасують податок на прибуток.

Навесні міністр інфраструктури Володимир Омелян пообіцяв, що роботи з днопоглиблення в порту "Південний" будуть завершені до кінця березня 2018 року. У квітні цього року міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів пообіцяв, що восени - навесні 2018 року між Україною і Туреччиною буде укладено угоду про зону вільної торгівлі.

В травні 2017 року міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик заявив, що через рік і два місяці не буде жодної збиткової шахти. У липні 2017 мер Києва Віталій Кличко заявив, що благоустрій центральної частини Парку партизанської слави буде завершено в квітні 2018.

Також в липні генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв, що через два роки прокуратура не матиме функцій слідства, а буде тільки спостерігати за законністю.

Також не забули і Уляну Супрун. В. о. міністра охорони здоров'я України пообіцяла, що в 2018 році через міжнародні організації буде закуплено ліків і вакцини на 5,95 млрд гривень.

У "братушек" росіян - великі проблеми?: У Косові знову протести, у сутички втрутилися миротворці НАТО

понеділок, 29 травень 2023, 21:29

Серби, які компактно проживають на півночі Косова, у районі Косовської Митровиці, виступають проти центральної влади Пріштіни, що складаєтсья з етнічних албанців. Цього разу конфлікт виник через те, на виборах у кількох містах північних муніципалітетів...

"Смішно чути це від "БНР": Мер Харкова відреагував на ідею Бєлгородського губернатора щодо "приєднання" його міста

понеділок, 29 травень 2023, 21:15

Колись давно Бєлгород входив до складу Харківської області, а зараз у Харкові Бєлгородську область сприймають виключно як "Бєлгородську народну республіку". Про це розповів харківський міський голова Ігор Терехов у коментарі "Настоящему Времени", перед...