"Обозвал меня "гастролером" и "треплом": Саакашвілі оприлюднив свою версію відео перепалки з Аваковим

На відео чітко видно як прем'єр-міністр обзиває мене "гастролером" і "тріплом", а його міністр запропонував забратися з "його країни - написав Саакашвілі.

Саакашвілі під час перепалки з Аваковим. Фото: скрін відеоГолова Одеської області оприлюднив свою версію відео перепалки з Аваковим. Відео опубліковано на Facebook, зазначають Патріоти України.

"Сожалею, что пришлось назвать премьер-министра вором, но еще более сожалею, что это правда. Наша версия произошедшего в Администрации президента, после моих настоятельных просьб.

На видео четко видно как премьер-министр обзывает меня "гастролером" и "треплом", а его министр предложил убраться из "его страны".

Я использовал слово "воры" по отношению к премьер-министру и министру внутренних дел и от этих слов не отказываюсь. Я люблю Украину и мы избавим нашу страну от воров и жуликов", - написал Саакашвили.

У Міноборони пояснили, у чому перевага німецьких Leopard 2 над радянськими зразками

п’ятниця, 31 березень 2023, 15:49

Заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк пояснив, у чому різниця німецьких Leopard 2 від радянських танків. Зокрема, російські зразки навряд чи витримають прямий удар. Про це він сказав 31 березня в ефірі телемарафону. За с...

"Я росіян більше люблю": Прихильник РФ на Донеччині прийшов за українською гуманітаркою і заявив, що він за мир (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 15:30

У Красногорівці на Донеччині серед білого дня викрили фаната "русского міра", який досі чекає на прихід окупантів. Пенсіонер заявив, що більше "любить росіян", але водночас прийшов отримувати гуманітарку від українців, передають Патріоти України. Чолов...