Довідково для журналістів, які роблять сюжети з приводу сьогоднішніх обшуків у Бучі й Ірпені. Йдеться про крадіжку на початку 2000-х 890 га лісу навколо Бучанського межигір'я. Наприкінці минулого року ці землі були повернуті державі рішенням Верховного суду. Попри навіть позицію суду, Бучанська міськрада повторно розпаювала ці землі. Рішення лобіював міський голова Бучі Анатолій Федорук. Він же виносив його на сесію і підписував. Про це пише на своїй сторінці в Фейсбуці народний депутат Ольга Червакова, передають Патріоти України.
Місця, які найбільш постраждали від цього "госпідаря", – вул. Пушкінська і Яснополянська в Бучі. Там у квітні-травні рубали дерева, активісти лягали під КамАЗи, билися з тітушками, ми залучали поліцію з області й навіть відкрили на тому місці мою громадську приймальню – про все це є є мене на фб за квітень-травень.
До цих пір там стоять будівельні крани, видно свіжозрубані дерева.
Думаю, моя приймальня теж стоїть і досі. Це такий безформений намет, який добре захищає людей від тітушок.
Деталі й документи щодо 890 га Бучі має Олена Жежера. Трохи згодом я викладу свій депутатський запит на цю тему і відповідь Генпрокуратури.
Ви спитаєте, до чого тут Карплюк – відповідаю: коли (ще до рішення суду) розпайовувалися деякі ділянки з тих 890га, він був заступником міського голови Бучі Федорука. Отже, теж причетний до цієї гігантської крадіжки.Ірина Федорів досліджувала від руху "Чесно" походження капіталівКарплюка, і знайшла в його декларації 67 квартир, за що він дістав прізвисько "Вова67".
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали: