
Усіх депутатів фракції Радикальної партії викликають на допит до Генеральної прокуратури України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер фракції Олег Ляшко, повідомляють Патріоти України.
"Фракцію Радикальної партії у повному складі викликають на допит до Генеральної прокуратури! Такого ще в історії українського парламентаризму не було, щоб усіх депутатів опозиційної фракції чи не щодня тягали на допити", - написав він.
Ляшко прикріпив до допису фото листа від 15 червня від ГПУ до Апарату парламенту, де йдеться про направлення для організації вручення 21 народному депутату від фракції Радикальної партії повісток із відповідними супровідними листами про виклик їх для допиту як свідків у кримінальному провадженні від 14 травня 2015 року за фактом пропозиції Ляшку неправомірної вигоди за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України. Про результати вручення повісток прокуратура попросила повідомити до 3 серпня.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...