Однією д*пою на двох стільцях: Лукашенка викрили на хитрощах з Порошенком та Путіним

Президент Білорусі намагається догодити одразу двом країнам, які знаходяться в конфлікті.

Олександр Лукашенко. Фото:kiss.kz

Журналіст прокремлівського пулу Дмитро Смірнов підловив президента Білорусі Олександра Лукашенка в хитрощі під час звернення до своїх колег. Відповідний пост він розмістив у своєму Twitter, передають Патріоти України.

Зокрема, журналіст порівняв звернення Лукашенка до президента України Петра Порошенка і російського лідера Володимира Путіна.

"Лукашенко - Путіну в Могильові: Ви відчуваєте тут себе, як удома на цьому клаптику російської землі. Це місто більше російське, ніж білоруське. Лукашенко - Порошенку в Гомелі: Ви відчуваєте, що воно нічим не відрізняється від прекрасних українських міст. Тут дуже багато живе українців", - процитував Смірнов.

У мережі зауважили, що президент Білорусі намагається догодити одразу двом країнам, які знаходяться в конфлікті.

"Це і називається: "політика", "Ласкавий телиць двох маток смокче", "Жити захочеш, не так розчепіришся", "І нашим, і вашим, всім станцюємо", "Він для своєї країни намагається, як би ми до цього не ставилися", "Уроки проституції", "Двохвостка", "Багатовекторний".

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...