Однією д*пою на двох стільцях: Лукашенка викрили на хитрощах з Порошенком та Путіним

Президент Білорусі намагається догодити одразу двом країнам, які знаходяться в конфлікті.

Олександр Лукашенко. Фото:kiss.kz

Журналіст прокремлівського пулу Дмитро Смірнов підловив президента Білорусі Олександра Лукашенка в хитрощі під час звернення до своїх колег. Відповідний пост він розмістив у своєму Twitter, передають Патріоти України.

Зокрема, журналіст порівняв звернення Лукашенка до президента України Петра Порошенка і російського лідера Володимира Путіна.

"Лукашенко - Путіну в Могильові: Ви відчуваєте тут себе, як удома на цьому клаптику російської землі. Це місто більше російське, ніж білоруське. Лукашенко - Порошенку в Гомелі: Ви відчуваєте, що воно нічим не відрізняється від прекрасних українських міст. Тут дуже багато живе українців", - процитував Смірнов.

У мережі зауважили, що президент Білорусі намагається догодити одразу двом країнам, які знаходяться в конфлікті.

"Це і називається: "політика", "Ласкавий телиць двох маток смокче", "Жити захочеш, не так розчепіришся", "І нашим, і вашим, всім станцюємо", "Він для своєї країни намагається, як би ми до цього не ставилися", "Уроки проституції", "Двохвостка", "Багатовекторний".

Підбурював громадян України до держзради: СБУ повідомила про підозру співробітнику Генштабу РФ

середа, 27 травень 2020, 0:32

У 2017 році підозрюваний, зокрема, схилив заступника керівника Протоколу Прем’єр-міністра України до державної зради. У СБУ зазначається, що підозрюваний перебуває у РФ на посаді начальника оперативного відділу розвідувального управління штабу Західног...

"Зеленський обіцяв, що українці побачать "дзвінки" Порошенку. Ось вони", - нардеп Гончаренко

середа, 27 травень 2020, 0:21

Депутат вважає, що за допомогою ДБР Зеленський "розправляється" зі своїм попередником. Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook прокоментував скандал з "візитом" ГБР на виставку особистої колекції екс-президента України Пе...