Однією д*пою на двох стільцях: Лукашенка викрили на хитрощах з Порошенком та Путіним

Президент Білорусі намагається догодити одразу двом країнам, які знаходяться в конфлікті.

Олександр Лукашенко. Фото:kiss.kz

Журналіст прокремлівського пулу Дмитро Смірнов підловив президента Білорусі Олександра Лукашенка в хитрощі під час звернення до своїх колег. Відповідний пост він розмістив у своєму Twitter, передають Патріоти України.

Зокрема, журналіст порівняв звернення Лукашенка до президента України Петра Порошенка і російського лідера Володимира Путіна.

"Лукашенко - Путіну в Могильові: Ви відчуваєте тут себе, як удома на цьому клаптику російської землі. Це місто більше російське, ніж білоруське. Лукашенко - Порошенку в Гомелі: Ви відчуваєте, що воно нічим не відрізняється від прекрасних українських міст. Тут дуже багато живе українців", - процитував Смірнов.

У мережі зауважили, що президент Білорусі намагається догодити одразу двом країнам, які знаходяться в конфлікті.

"Це і називається: "політика", "Ласкавий телиць двох маток смокче", "Жити захочеш, не так розчепіришся", "І нашим, і вашим, всім станцюємо", "Він для своєї країни намагається, як би ми до цього не ставилися", "Уроки проституції", "Двохвостка", "Багатовекторний".

Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...