"Одноглазый Джо": Ватажок псевдореспубліки "ЛНР" Плотницький позбувся ока

Після замаху у Плотницького серйозні проблеми зі здоров'ям і в "ЛНР" швидко він точно не з'явиться.

Плотницький залишився без ока. Фото: ukr.media.

Ватажок "ЛНР" в результаті замаху втратив одне око. Таку картину зі слів російських медиків "Острову" повідомило закрите джерело з оточення Плотницького, повідомляють Патріоти України.

"У Плотницького все серйозно. Великі проблеми із зором, лікарі говорять про те, що йому довго треба лікуватися і відновлюватися. Плотницкий знаходиться в приватній елітній клініці. Він для всіх закритий, до нього пускають тільки родичів і людей з близького оточення ", - зізнався інформатор.

У той же час джерело говорить, що загроза життю минула, але проблеми з очима, печінкою і селезінкою будуть ще довго даватиметься взнаки.

"Швидше за все йому вставлять штучне око, і найближчим часом Плотницького точно не буде в "ЛНР". Йому належить дуже серйозне і довге лікування, не на один місяць ", - додало джерело.

16 серпня сепаратистський "Луганськ 24" випустив відео, на якому "глави" захоплених територій "ЛНР" по стійці смирно і з черговими посмішками розшаркуються перед Плотницьким і зізнаються йому в любові та вірності.

"Ми вас чекаємо, без вас ніяк. Ви нам дуже потрібні. Лікуйтеся і одужуйте ", - говорили головні дійові особи ролика, які ще кілька днів назад теж стверджували, що Плотницький в Луганську, але виїхав на об'єкт і взяти участь в нараді не може.

Готували прорив: СБУ знешкодила агентів Росії, які готували захоплення стратегічних об'єктів Харківщини

четвер, 23 травень 2024, 11:30

Співробітники СБУ, які днями на Харківщині затриамали ворожого інформатора, який готував захоплення Вовчанська, викрили ще одного агента фсб — чоловік формував «групи підтримки» для прориву російських ДРГ до Харкова. Як зазначають в Службі безпеки Укра...

Новий злочин агресора: У Поволжі РФ будують фільтраційні табори для українців

четвер, 23 травень 2024, 10:57

За даними спротиву, росіяни розгорнули у Поволжі масштабне будівництво фільтраційних таборів під виглядом дитячих так званих піонерських таборів. Деталі: У спротиві зазначають, що такі фільтраційні табори – це розгортання швидкомонтажних модульних буди...