Окупанти на Донбасі готуються до застосування хімічної зброї, - українська розвідка

В підрозділи противника вже прибули спеціальні знімальні групи російських пропагандистів для підготовки відеоматеріалів про дії особового складу в умовах екологічної кризи.

Окупанти готуються до використання "хімічної зброї". Ілюстрація: crime-ua.com.

У з'єднаннях російсько-терористичних військ була оголошена «хімічна тривога», передають Патріоти України.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ в екстреному порядку підсилює підготовку з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ до дій із застосуванням хімічної зброї і в умовах погіршення екологічної обстановки.

Зокрема, 5 вересня в з'єднаннях і частинах окупаційних військ був введений сигнал «хімічна тривога». У підрозділах противника проводилися заняття з виконання особовим складом заходів по тривозі в засобах хімічного захисту, відпрацьовувалися дії в умовах радіаційного та хімічного забруднення навколишнього середовища.
При цьому, в підрозділи противника прибули спеціальні знімальні групи російських пропагандистів для підготовки відеоматеріалів про дії особового складу в умовах екологічної кризи. Заздалегідь відзняті під час навчальних занять і змонтовані матеріали, в разі виникнення з вини окупантів екологічної кризи в регіоні, можуть бути використані російськими ЗМІ для дезінформації суспільства та дискредитації дій Об'єднаних сил.

Москва дала знати про власну слабину: Лавров пригрозив Україні "комплексом заходів", а потім виявив готовність відновити переговори "в будь-який час"

вівторок, 23 червень 2026, 15:48

Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...

"Запальна" ніч у Криму знищено стратегічний міст, і загалом понад 60 цілей

вівторок, 23 червень 2026, 15:10

У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...