Окупанти на Донбасі готуються до застосування хімічної зброї, - українська розвідка

В підрозділи противника вже прибули спеціальні знімальні групи російських пропагандистів для підготовки відеоматеріалів про дії особового складу в умовах екологічної кризи.

Окупанти готуються до використання "хімічної зброї". Ілюстрація: crime-ua.com.

У з'єднаннях російсько-терористичних військ була оголошена «хімічна тривога», передають Патріоти України.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ в екстреному порядку підсилює підготовку з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ до дій із застосуванням хімічної зброї і в умовах погіршення екологічної обстановки.

Зокрема, 5 вересня в з'єднаннях і частинах окупаційних військ був введений сигнал «хімічна тривога». У підрозділах противника проводилися заняття з виконання особовим складом заходів по тривозі в засобах хімічного захисту, відпрацьовувалися дії в умовах радіаційного та хімічного забруднення навколишнього середовища.
При цьому, в підрозділи противника прибули спеціальні знімальні групи російських пропагандистів для підготовки відеоматеріалів про дії особового складу в умовах екологічної кризи. Заздалегідь відзняті під час навчальних занять і змонтовані матеріали, в разі виникнення з вини окупантів екологічної кризи в регіоні, можуть бути використані російськими ЗМІ для дезінформації суспільства та дискредитації дій Об'єднаних сил.

Британці першими у Європі поспішають озброїтися лазером: Як просуваються справи з DragonFire, який вже обіцяли Україні

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:04

Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...

Україна повернула з російського полону ще 160 своїх воїнів, серед мучеників - 115 оборонців Маріуполя та велика група офіцерів

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:50

Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...