Освічених і випробуваних вогнем: поліція візьме на службу інвалідів АТО

Ветерани та інваліди АТО зможуть влаштуватися на роботу в національну поліцію України. У січні пройде набір до нового Департаменту з протидії наркозлочинності.

Відкрито 30 вакансій, 10 в Києві, і 20 в регіонах. Головні вимоги до претендентів - участь у бойових діях і вища освіта, зазнчають Патріоти України. Посади цивільні - в основному офісна робота, бухгалтерія та фінзвіт. Заявки подали вже 60 претендентів. До відбору підключено союз ветеранів АТО.

"Йдеться про те, щоб дати людині реалізацію, не про те, що говорити "ти інвалід і ми тебе будемо якось підтримувати", а щоб людина розуміла, що потрібна. Він пішов на війну, тому що він захищає державу і цю енергію можна використовувати", - говорить Олексій Середюк, заступник начальника штабу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО.

"Зарплата в департаменті від 9000. Це було заявлено міністром. І ті люди, які до нас прийдуть, вони будуть отримувати цю зарплату. Для них це шанс продовжити своє нормальне життя, бути корисними", - говорить Ілля Ківа, начальник департаменту протидії наркозлочинності національної поліції України.

Телеканал "Інтер" зробив сюжет на цю тему.

Варварство Москви нагадуватиме про себе довгі роки: Як російська агресія понівечила об'єкти культурної спадщини України

п’ятниця, 19 серпень 2022, 11:00

Від моменту нападу Росії на Україну 24 лютого понад 380 об'єктів культурної спадщини в Україні зруйновано. У проекті "Листівки з України" урядовий Український інститут показує їх до війни та зараз, передають Патріоти України. Розстріляний військами РФ...

Не повідомляють про смерть і "кидають" із виплатами: У Росії родичі загарбників масово скаржаться на ПВК "Вагнера"

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:30

У Росії активно зростає кількість скарг на методи вербування та умови служби у приватній військовій компанії "Вагнера". Зокрема, представники ПВК у грубій формі спілкуються з рідними найманців, не надають їм інформації і самі забирають тіла з моргів, ...