Освічених і випробуваних вогнем: поліція візьме на службу інвалідів АТО

Ветерани та інваліди АТО зможуть влаштуватися на роботу в національну поліцію України. У січні пройде набір до нового Департаменту з протидії наркозлочинності.

Відкрито 30 вакансій, 10 в Києві, і 20 в регіонах. Головні вимоги до претендентів - участь у бойових діях і вища освіта, зазнчають Патріоти України. Посади цивільні - в основному офісна робота, бухгалтерія та фінзвіт. Заявки подали вже 60 претендентів. До відбору підключено союз ветеранів АТО.

"Йдеться про те, щоб дати людині реалізацію, не про те, що говорити "ти інвалід і ми тебе будемо якось підтримувати", а щоб людина розуміла, що потрібна. Він пішов на війну, тому що він захищає державу і цю енергію можна використовувати", - говорить Олексій Середюк, заступник начальника штабу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО.

"Зарплата в департаменті від 9000. Це було заявлено міністром. І ті люди, які до нас прийдуть, вони будуть отримувати цю зарплату. Для них це шанс продовжити своє нормальне життя, бути корисними", - говорить Ілля Ківа, начальник департаменту протидії наркозлочинності національної поліції України.

Телеканал "Інтер" зробив сюжет на цю тему.

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...