Панама і Ліберія за нас: Які країни підтримали окупанта в ООН при голосуванні за Кримську резолюцію

19 країн-членів ООН голосували проти прийняття резолюції про мілітаризацію тимчасово окупованого Росією Криму, а також районів Чорного та Азовського морів.

Штаб-квартира ООН у Нью-Йорку вночі. Фото: Getty Images.

У ніч на 18 грудня в Нью-Йорку Генеральна асамблея ООН прийняла нову резолюцію про окупацію і мілітаризацію Кримського півострова Росією, передають Патріоти України.

19 країн-членів ООН голосували проти прийняття резолюції про мілітаризацію тимчасово окупованого Росією Криму, а також районів Чорного та Азовського морів. Серед них - Білорусь, Вірменія, Узбекистан, Сербія, Куба, Північна Корея і інші.
Повний список країн, які підтримали окупацію Криму, проголосувавши проти нової резолюції:
1. Вірменія
2. Білорусь
3. Болівія
4. Бурунді
5. Камбоджа
6. Куба
7. КНДР
8. Іран
9. Лаос
10. М'янма
11. Нікарагуа
12. Сербія
13. Південний Судан
14. Судан
15. Сирія
16. Узбекистан
17. Венесуела
18. Зімбабве
19. РФ
"За" проголосували 66 країн.
72 країни "утрималися": серед них Китай, Індія, Чилі, Аргентина, Бразилія, Єгипет, Мексика, Ірак, Нігерія, Пакистан, Філіппіни, Південна Корея, Таїланд, Саудівська Аравія, ОАЕ, Ємен, Казахстан і Киргизстан.
Марокко, Азербайджан, Таджикистан, Туркменістан і Сомалі не голосували.
Представник РФ Дмитро Полянський назвав резолюцію "шкідливою українською витівкою". Він поскаржився, що сформувалася група країн-членів ООН, які своїми діями і бездіяльністю нібито "заохочують своїх українських підопічних на нові злочини і провокації в регіоні". Чиновник країни-окупанта заявив, що в резолюції йдеться "про російський Крим", "тому що іншого вже давно немає".
"Цікавий розподіл країн. У вимірі свободи судноплавства головне, що Панама і Ліберія за нас. Тому що "тоннаж" в таких питаннях важить багато. А у агресора і інших 18 супротивників міжнародного морського права з цим якраз великі проблеми", - написав екс -представник президента в АРК Борис Бабин.

Могли б і на коліна стати: Матері і дружини "мобіків" поскаржилися Путіну, що їхніх чоловіків на фронті мучать воші та кліщі (відео)

середа, 1 лютий 2023, 7:59

Російським окупантам в Україні, що були мобілізовані й відправлені на фронт, дошкуляють воші та короста. Вони воюють на території чужої країни в лахмітті і дуже хочуть додому у відпустку. Про це заявили дружини російських "мобіків" із Приморського краю...

"Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту? Не треба вологі мрії росіян сприймати за чисту монету", - журналіст

середа, 1 лютий 2023, 7:54

"Люди, ви коли пишете "Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту" (у значенні "як перша світова війна"), не забувайте, будь ласка, що вони хотіли Київ за три дні захопити і дійти до Одеси", - пише у своєму блозі Юрій Богданов, передають Патріот...