Панову і Захтею у "справі українських диверсантів" у Криму продовжили термін утримання під вартою

Судові засідання проходили в закритому режимі, обвинувачених супроводжували до суду російські правоохоронці (ОМОН).

Панов і Захтей. Ілюстрація:Центр журналистских расследований

Фігурантам "справи українських диверсантів" Євгену Панову і Андрію Захтею підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму продовжив на два місяці термін утримання під вартою. Про це повідомляє Крим.Реалії, передають Патріоти України.

Як стало відомо в середу, вони залишаться в СІЗО до 10 лютого 2018 року. Судові засідання проходили в закритому режимі, обвинувачених супроводжували до суду російські правоохоронці (ОМОН).

До кінця грудня справа Андрія Захтея буде передана до суду для розгляду по суті. Раніше повідомлялося, що Захтей підписав досудову угоду зі слідством.

Однією з умов підписання угоди з боку слідства була відмова Захтея від адвоката за угодою. На засідання суду до Євгена Панова приїхала мати Віра Котелянець.

Хіти тижня. "В Україні бунт - це свято непослуху. А ось в Росії інша ситуація", - Арестович

неділя, 18 лютий 2018, 4:00

Росіяни ніколи не почнуть будувати демократичне суспільство, розвивати космос, летіти на Марс, допомагати бідним, рятувати голодних в Африці. Вони цього не вміють, не хочуть і не розуміють, навіщо це треба. Якщо повністю звільнити всіх росіян від режим...

Хіти тижня. "Але оскільки ми там беремо участь": Кандидат в президенти Росії обмовився про війну на Донбасі (відео)

неділя, 18 лютий 2018, 0:15

В той же час кандидат в президенти РФ від "Комуністичної партії РФ" заявив, що Росія має визнати "незалежність" псевдореспублік "ДНР" і "ЛНР". Таку заяву російський політик зробив в інтерв'ю відомому блогеру Юрію Дудю у програмі "вДудь". Про це повідом...