Панову і Захтею у "справі українських диверсантів" у Криму продовжили термін утримання під вартою

Судові засідання проходили в закритому режимі, обвинувачених супроводжували до суду російські правоохоронці (ОМОН).

Панов і Захтей. Ілюстрація:Центр журналистских расследований

Фігурантам "справи українських диверсантів" Євгену Панову і Андрію Захтею підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму продовжив на два місяці термін утримання під вартою. Про це повідомляє Крим.Реалії, передають Патріоти України.

Як стало відомо в середу, вони залишаться в СІЗО до 10 лютого 2018 року. Судові засідання проходили в закритому режимі, обвинувачених супроводжували до суду російські правоохоронці (ОМОН).

До кінця грудня справа Андрія Захтея буде передана до суду для розгляду по суті. Раніше повідомлялося, що Захтей підписав досудову угоду зі слідством.

Однією з умов підписання угоди з боку слідства була відмова Захтея від адвоката за угодою. На засідання суду до Євгена Панова приїхала мати Віра Котелянець.

Хіти тижня. На грані: "Россия открыто сказала, что ей плевать на весь мир", - Волошин

четвер, 15 листопад 2018, 0:35

"Россия признает, что годами не придерживалась Договора о ликвидации ракет средней и малой дальности (РСМД), который был подписан еще в 1987 году между США и СССР. После того, как президент США Дональд Трамп принял решение о выходе его страны из Догово...

Спецслужби Молдови знешкодили незаконне військове угруповання, пов'язане з окупантами на сході України (фото)

середа, 14 листопад 2018, 23:52

Спостереження за злочинцями велося впродовж року. Співробітники Служби інформації і безпеки Молдови провели спецоперацію зі знешкодження незаконного військового угруповання, пов'язаного з бойовиками на сході України, передають Патріоти України. Як пові...