Панову і Захтею у "справі українських диверсантів" у Криму продовжили термін утримання під вартою

Судові засідання проходили в закритому режимі, обвинувачених супроводжували до суду російські правоохоронці (ОМОН).

Панов і Захтей. Ілюстрація:Центр журналистских расследований

Фігурантам "справи українських диверсантів" Євгену Панову і Андрію Захтею підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму продовжив на два місяці термін утримання під вартою. Про це повідомляє Крим.Реалії, передають Патріоти України.

Як стало відомо в середу, вони залишаться в СІЗО до 10 лютого 2018 року. Судові засідання проходили в закритому режимі, обвинувачених супроводжували до суду російські правоохоронці (ОМОН).

До кінця грудня справа Андрія Захтея буде передана до суду для розгляду по суті. Раніше повідомлялося, що Захтей підписав досудову угоду зі слідством.

Однією з умов підписання угоди з боку слідства була відмова Захтея від адвоката за угодою. На засідання суду до Євгена Панова приїхала мати Віра Котелянець.

"На этой неделе также мы обязательно узнаем вердикт присяжных по делу Манафорта", - Олег Пономар

понеділок, 20 серпень 2018, 8:43

"Конечно, военный парад в Киеве на День независимости Украины. Наша армия и наши военные - наша гордость, наша любовь, наша защита. Будем смотреть парад, будем поддерживать нашу новую армию новой Украины, будем наблюдать как плющит от парада врагов. На...

"Мутная византийщина, или Как повлияет ссора турков с Вашингтоном на украинский Томос", - блогер

понеділок, 20 серпень 2018, 8:08

"Еще вчера казалось, что визит патриарха Кирилла на Фанар в преддверие Синаксиса Константинопольской церкви, на котором, скорее всего, будет обсуждаться судьба украинской церкви, что бы он ни вез - условия капитуляции или ультиматум - это жест отчаяния...