ПАРЄ пробиває дно: Президент Аграмунт прилетів до Сирії разом з делегацією російської Держдуми (відео)

На сайті ПАРЄ немає жодного слова про візит президента до Сирії. Може, це був приватний візит Аграмунта з його російськими друзями?

Педро Аграмунт очолив делегацію. Скріншот.

До Сирії прибула делегація депутатів ПАРЄ (з Чехії, Бельгії, Сербії та Італії) та Держдуми Росії на чолі з головою Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом. Про це повідомляє російський пропагандистський Первый канал, передають Патріоти України.

Стверджується, що саме депутати Держдуми організували цей візит, незважаючи на те, що Росія позбавлена в ПАРЄ права голосу й не бере участі в сесіях Європарламенту.

В Україні повідомлення про візит президента ПАРЄ Педро Аграмунта до Сирії разом з делегацією російської Держдуми спричинило хвилю обурення.

Так, постійний представник України в РЄ Дмитро Кулеба написав на своїй сторінці у Facebook, що такими діями ПАРЄ знищує свій авторитет.

Перший заступник спікера Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook наголосила, що на сайті ПАРЄ немає жодного слова про візит президента Аграмонта в Сирію.

"Вважаю, що сьогодні ж українська делегація має направити листа до ПАРЄ з вимогою дати роз'яснення про статус цього візиту, тим більше, що російські депутати не є членами ПАРЄ, бо Асамблея не підтверджувала їхні повноваження. Отже, це був приватний візит Анрамонта з його російськими друзями? Маємо отримати офіційну відповідь ПАРЄ", - наголосила вона.

Лінія Орбана: Парламентська більшість Угорщини провела резолюцію про війну в Україні, де критикує санкції ЄС й бідкається через угорців на Закарпатті

субота, 1 квітень 2023, 7:11

За пропозицією угорської партії влади "Фідес" у п’ятницю парламент країни ухвалив резолюцію, в якій проголосив прихильність досягненню миру в Україні, та більшість її тексту є критикою санкцій проти Росії з боку Європейського Союзу. У резолюції з восьм...

"Не хочу лякати": Скабєєва влаштувала істерику через можливу атаку українських дронів на Москву (відео)

субота, 1 квітень 2023, 6:34

Кремлівські пропагандисти влаштували чергову істерику у своєму телевізійному шоу. Цього разу росіян почали лякати можливою атакою українських дронів на Москву, передають Патріоти України. Рупор кремлівської пропаганди вкотре почала лякати росіян, мовля...