Парламентські маріонетки: Журналіст показав, як депутатам від "Волі народу" розіслали вказівки по голосуванню (фото)

Рішення групи по двох законопроектах від керівника секретаріату депутатської групи "Воля народу" у Верховній Раді Андрія Горового надійшло нардепам по телефону.

Вказівки надходять по смс. Фото:Facebook

Народні депутати від парламентської групи "Воля народу" голосують за попередньою домовленістю. Відповідні фото листування представників політсили на своїй сторінці в Facebook оприлюднив фотограф Богдан Бортаков, передають Патріоти України.

На фотографії народний депутат від парламентської фракції "Воля народу" Ярослав Москаленко читає повідомлення про рішення групи по двох законопроектах від керівника секретаріату депутатської групи "Воля народу" у Верховній Раді Андрія Горового.

"533 у нас стоїть за, але Фурсін не підтримує", - йдеться в одному з повідомлень Горового.

Як відомо, сьогодні, 21 березня, Верховна Рада розглядала призначення одного з трьох аудиторів для Національного антикорупційного бюро.

Претендентами на цю посаду стали генеральний інспектор Міністерства юстиції США Роберт Сторч і колишній працівник Скотланд-Ярду Найджел Браун.

На сьогоднішньому засіданні народні депутати не змогли зібрати кворум для визначення єдиної кандидатури аудитора НАБУ від парламенту.

Лінія Орбана: Парламентська більшість Угорщини провела резолюцію про війну в Україні, де критикує санкції ЄС й бідкається через угорців на Закарпатті

субота, 1 квітень 2023, 7:11

За пропозицією угорської партії влади "Фідес" у п’ятницю парламент країни ухвалив резолюцію, в якій проголосив прихильність досягненню миру в Україні, та більшість її тексту є критикою санкцій проти Росії з боку Європейського Союзу. У резолюції з восьм...

"Не хочу лякати": Скабєєва влаштувала істерику через можливу атаку українських дронів на Москву (відео)

субота, 1 квітень 2023, 6:34

Кремлівські пропагандисти влаштували чергову істерику у своєму телевізійному шоу. Цього разу росіян почали лякати можливою атакою українських дронів на Москву, передають Патріоти України. Рупор кремлівської пропаганди вкотре почала лякати росіян, мовля...