Пекло - його близька та довічна домівка: Російський журналіст розповів про релігійність Путіна (відео)

Незважаючи на щоденні молитви ВВП, сварка російського президента з главою РПЦ патріархом Кирилом є дуже серйозною.

Путін думає, що в обмін на свічки Бог йому усе пробачить? Фото: Вести.

Російський журналіст та публіцист Олександр Сотник заявив, посилаючись на інсайдерську інформацію, що президент РФ Володимир Путін останніми роками став дуже набожним та, що він розпочинає кожен свій день із молитви. Про це Сотник повідомив російському виданню "Главред", передають Патріоти України.

"Практично кожен робочий день глави Росії починається з півторагодинний молитви. У мене є такий інсайд, що наш президент останніми роками став дуже набожною людиною", – розповів журналіст.

У той же час, за його словами, сварка російського президента з главою РПЦ патріархом Кирилом є дуже серйозною, зокрема, в політичному плані. "Тому будь-яка поразка патріарха Кирила – це безумовна радість для Володимира Путіна", – зазначив Сотник.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...