Пенсійна реформа: Олександр Данилюк розповів про чергові "покращення" від влади

Нова пенсійна система передбачатиме мінімальний стаж, а отже пенсії будуть отримувати не всі. ​

Олександр Данилюк. Фото: Еспресо.

Питання проведення реформи пенсійної системи в Україні являється пріоритетним не лише для Міжнародного валютного фонду, але і для самої України. Про це під час ефіру на «5 каналі» заявив глава Міністерства фінансів Данилюк Олександр, передають Патріоти України.

«Без цього ми не зможемо підняти рівень соціальних виплат, зокрема, пенсій. Без реформ ми не можемо гарантувати, що пенсії через 2-3 роки будуть виплачуватися стабільно. На сьогоднішній день ситуація лише погіршується. Тому потрібно приймати радикальні та дієві рішення. Це наша принципова позиція, яка знайшла підтримку в Міжнародного валютного фонду», - наголосив він.

В той самий час міністр зауважив, що питання проведення пенсійної реформи прописано майже в кожному меморандумі з МВФ. І на сьогоднішній день ця проблема надзвичайно актуальна через демографічні проблеми та проблеми на ринку праці.

При цьому Данилюк наголосив, що Україна хоче піти тим шляхом, який не включає в себе підвищення пенсійного віку. Він вважає, що цього можна уникнути, якщо з пенсійної системи прибрати непотрібні витрати, зменшити кількість тих, хто зловживає додатковими виплатами від держави.

Міністр також додав, що нова пенсійна система передбачатиме мінімальний стаж, а отже пенсії будуть отримувати не всі.

На Харківщині затримали чергову інформаторку окупантів (фото)

вівторок, 21 березень 2023, 20:00

Жінка збирала розвідувальні дані про місця базування та переміщення підрозділів Сил оборони в Куп’янському районі, передають Патріоти України. "Насамперед агресора цікавили локації зберігання військової техніки, зброї та боєприпасів ЗСУ на прифронтових...

Поліція допомагала лупцювати: У Росії до смерті забили окупанта-"добровольця"

вівторок, 21 березень 2023, 19:28

У місті Гатчина, що в Росії, охорона нічного клубу відлупцювала окупанта, який повернувся з війни в Україні. Коли той викликав поліцію, то російські копи вирішили ще і від себе побити загарбника. Через два тижні той помер. Про це пише пропагандистський...