Пенсійна реформа: Олександр Данилюк розповів про чергові "покращення" від влади

Нова пенсійна система передбачатиме мінімальний стаж, а отже пенсії будуть отримувати не всі. ​

Олександр Данилюк. Фото: Еспресо.

Питання проведення реформи пенсійної системи в Україні являється пріоритетним не лише для Міжнародного валютного фонду, але і для самої України. Про це під час ефіру на «5 каналі» заявив глава Міністерства фінансів Данилюк Олександр, передають Патріоти України.

«Без цього ми не зможемо підняти рівень соціальних виплат, зокрема, пенсій. Без реформ ми не можемо гарантувати, що пенсії через 2-3 роки будуть виплачуватися стабільно. На сьогоднішній день ситуація лише погіршується. Тому потрібно приймати радикальні та дієві рішення. Це наша принципова позиція, яка знайшла підтримку в Міжнародного валютного фонду», - наголосив він.

В той самий час міністр зауважив, що питання проведення пенсійної реформи прописано майже в кожному меморандумі з МВФ. І на сьогоднішній день ця проблема надзвичайно актуальна через демографічні проблеми та проблеми на ринку праці.

При цьому Данилюк наголосив, що Україна хоче піти тим шляхом, який не включає в себе підвищення пенсійного віку. Він вважає, що цього можна уникнути, якщо з пенсійної системи прибрати непотрібні витрати, зменшити кількість тих, хто зловживає додатковими виплатами від держави.

Міністр також додав, що нова пенсійна система передбачатиме мінімальний стаж, а отже пенсії будуть отримувати не всі.

Зброя та гроші для України у наступні два роки: Блінкен оцінив розклад сил в обох партіях Конгресу після виборів

середа, 7 грудень 2022, 8:51

Обидві партії Конгресу США займають потужну позицію щодо підтримки України в протистоянні російській агресії. Про це у вівторок, 6 грудня, заявив Державний секретар США Ентоні Блінкен. . "Відмінною рисою наших сьогоднішніх зусиль щодо підтримки Україн...

Резніков висловився, щодо планів демобілізації українців, котрі прослужили повний рік

середа, 7 грудень 2022, 8:42

Крім цього у Верховній Раді обговорюють ініціативу часткової демобілізації щодо тих, хто за віком і станом здоров'я не може у повній мірі продовжувати службу. Міністр оборони Олексій Резніков у ефірі телемарафону відреагував на петицію щодо демобілізац...