Переформатуванню уряду бути, Яценюк боротиметься за своє крісло з двома кандидатами, - джерело у БПП

Зараз відставка голови уряду малоймовірна, але навіть у її випадку нинішній прем'єр-міністр матиме шанси повернутися на свою посаду.

Арсеній Яценюк. Фото: mixwords.ru.

В "Блоці Петра Порошенка" розглядають трьох кандидатів на пост прем'єр-міністра України після можливого переформатування уряду - нинішнього главу Кабміну Арсенія Яценюка, керівника Одеської ОДА Михайла Саакашвілі і спікера Верховної ради Володимира Гройсмана. Про це "Апострофу" повідомило джерело у фракції БПП, передають Патріоти України.

"Вчора депутати вкотре розпитували Юрія Луценка (лідера фракції, - ред.) щодо кадрових перестановок. Той відповів: "У мене зараз немає ніяких переговорів по уряду", втім, уточнив, що теоретично є три кандидати на пост глави Кабміну - Яценюк, Саакашвілі і Гройсман. І, мовляв, якщо у фракції є бажання, будемо їх обговорювати", - розповів співрозмовник видання.

Разом з тим, за його словами, охочі проголосувати за відставку Яценюка у фракції є, але вони побоюються можливого виходу "Народного фронту" з коаліції при такому повороті подій. Крім того, співрозмовники "Апострофа" у Раді зазначили, що зараз відставка Яценюка малоймовірна.

Хіти тижня. Несподівано: Єврокомісія подала на Угорщину в суд через закон про освіту

неділя, 17 грудень 2017, 11:30

Закон передбачає посилення правил для університетів з країн, що не входять в ЄС, змушуючи їх до закриття, якщо вони не мають двосторонньої угоди з країною походження. Єврокомісія вирішила позиватися в Суді ЄС до Угорщини через її змінений закон про осв...

Хіти тижня. "Вывсеврете": У Кремлі відреагували на визнання Гаагою війни між Україною і РФ

неділя, 17 грудень 2017, 10:30

Гаазький трибунал оприлюднив нові висновки про безчинства Росії в Криму і на Донбасі. Росія не буде оскаржувати висновки Гаазького трибуналу щодо визнання фактів прямого військового протистояння між арміями України та Росії на Донбасі. Про це заявив жу...