Перемогти у "гібридній війні" з Кремлем: "За одного вбивати п'ятьох", - військовий експерт вказав шлях до перемоги України на Донбасі

Військовий експерт упевнений, що в питанні агресії РФ необхідно залишатися реалістами.

Валентин Бадрак. Фото: скріншот з відео.

Україна повинна активно відповідати на провокації Росії на Донбасі, щоб побороти російську агресію. Про це розповів голова Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння, військовий експерт Валентин Бадрак, передають Патріоти України.

Військовий експерт упевнений, що в питанні агресії РФ необхідно залишатися реалістами, - так, в Росії рекламують танк "Армата", якого фактично немає, але одночасно з тим глибоко модернізуються РСЗВ, які потім випробовують на Донбасі, а російська артилерія і раніше має загрозливі для ЗСУ характеристики.

"Росія веде нахабний відстріл українських вояків із застосуванням снайперських комплексів, що мало б викликати реакцію. За кожного вбитого українця потрібно вбивати п'ять цих людей з російської угруповання, що діє на Донбасі. Повинна бути жорстка реакція. Мають бути перекинуті в першу лінію зони бойових дій протитанкові ракетні комплекси київського виробництва. Це дало б більше сил і можливостей для вирішення попереджувальних завдань і, природно, зменшило б запал цих людей, які за гроші займаються вирішенням політичних завдань Кремля", - підкреслив Бадрак.

У той же час, за його словами, в Україні поки на низькому рівні, але вже вводять лазерні системи при виробництві зброї. "Протитанкові ракетні комплекси, які зараз виробляє київське конструкторське бюро "Луч", використовуються за допомогою лазерного підсвічування, тому ми можемо говорити про те, що ці технології поступово впроваджуються. На такому рівні поки що. Але сподіваюся, що далі будуть більш серйозні розробки", - резюмував військовий експерт.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. "Голосование без выбора, или Как второй тур может стать безальтернативным", - блогер

субота, 23 березень 2019, 19:30

"Последние социологические исследования почти не оставляют сомнений в том, что комик Владимир Зеленский выходит во второй тур, и главной интригой последних трех недель является ответ на вопрос, кто составим ему компанию - Петр Порошенко или Юлия Тимоше...

Хіти тижня. ​"Почему Вы не приехали к солдатам?… Сколько Вы передали денег для армии": Юлія Тимошенко втрапила у Слов'янську в скандал з учасником АТО 95-ї та 81-ї бригади (відео)

субота, 23 березень 2019, 19:00

Виборча компанія все скандальніше, все брудніше. На зустрічі з виборцями щось пішло не так. «Леді Ю» назвала чоловіка провокатором, – «Ваши СБУшние штучкі не пройдуть», - і заперечила спілкування з Коломойським. Візит кандидата в президенти України Юлі...