
Колишній глава міліції Києва Олександр Терещук переміг у конкурсі на посаду першого заступника голови Одеської ОДА. Про це повідомляє видання "Пушкінська", передають Патріоти України.
Як зазначається, за результатами конкурсу Терещук набрав 19,9 балів.
Сам Терещук зізнався, що вирішив бути претендентом на посаду, оскільки на ній доведеться зокрема займатися координацією роботи правоохоронців.
"Чому я вирішив йти на цю посаду? Один з напрямків діяльності - це координація роботи правоохоронних органів, питання дуже важливе для регіону. Моє життя пов'язане із правоохоронними органами - я пройшов шлях від міліціонера до начальника київської поліції. Я готовий працювати і знаю, як це робиться", - сказав Терещук.
Всього до фінального етапу конкурсу були допущені троє з чотирьох конкурсантів: Олександр Терещук, Олександр Філатов і Олександр Кулешов.
За результатами співбесіди на другому місці опинився Філатов, набравши у сумі 18,08 балів. Кулешов набрав всього 11,33 бали.
Зазначимо, що після конкурсу Терещука очікує спецперевірка, за результатами якої його і затвердять на посаді. Зазвичай така перевірка займає близько 25 днів.
Раніше з'явилися чутки, що одіозний Олександр Терещук може стати головою СБУ замість Василя Грицака.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...