"Піариться на ненависті до угорців": Сійярто звинуватив Порошенка у причетності до створення сайту "Миротворець"

"Миротворець" вніс у "Чистилище" 313 закарпатців – власників угорських паспортів, які є держслужбовцями та чиновниками місцевого самоврядування.

Петер Сійярто. Фото: Вікіпедія.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що українська влада підтримує "кампанію ненависті", націлену на членів угорської національної спільноти. Сійярто вважає, що інформація про непричетність влади до сайту "Миротворець" є неправдивою. Про це пише прес-служба уряду Угорщини, передають Патріоти України.

Сійярто наголосив, що в переліку "Миротворця" є особисті дані, які не можна отримати із відкритих джерел. Цією інформацією володіють виключно спецслужби урядових джерел. "Це брехня, що українська держава не має нічого спільного з веб-сайтом, на якому перераховані підозрювані з українсько-угорським громадянством", – сказав він.

За словами угорського міністра, один із директорів організації, який керував "екстремістським" веб-сайтом, працював в українській спецслужбі. Нагадаємо, що "Миротворець" вніс у "Чистилище" 313 закарпатців – власників угорських паспортів, які є держслужбовцями та чиновниками місцевого самоврядування. Ці люди потрапили до списку, бо "присягнули на вірність Угорщині", перебуваючи на державній службі та в органах місцевого самоврядування.

Сійярто, який сам раніше опинився в базі, вважає, що за цим стоїть президент України Петро Порошенко. "Кампанія ненависті, націлена на членів угорської національної спільноти, має підтримку та заохочення з боку держави", – заявив він. На думку міністра, Порошенко дав згоду на таку кампанію, намагаючись підвищити свою популярність перед виборами.

Українська авіація знищила на ТОТ пункт управління БпЛА "Молнія" (відео)

неділя, 28 червень 2026, 16:32

​. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...

Бійці МВС, ризикуючи життям, вилучили бойову частину російської ракети, що могла будь-якої миті підірвати житлову багатоповерхівку Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:36

Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...