
У суботу, 4 лютого, ввечері українські військові відбили атаку бойовиків у районі Авдіївки на Донеччині. Штурм розпочався о пів на шосту вечора, повідомляв прес-центр штабу АТО, повідомляють Патріоти України. Пізніше заступник командира 72-ї окремої механізованої бригади Олександр Самарський розповів "Громадському", що о пів на сьому вечора близько 15 бойовиків здійснили спробу атаки.
"Але завдяки тому, що наші спостерігачі вчасно помітили диверсійну групу, нашим військовим вдалось відбити атаку і відкинути противника на їхні позиції", – сказав офіцер.
Зазначимо, що протягом останніх п'яти днів бойовики випустили по позиціях українських військових біля Авдіївки та самому місту 7,5 тисячі боєприпасів (345 тонн). А це – як вісім заповнених залізничних вагонів.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...