
У суботу, 4 лютого, ввечері українські військові відбили атаку бойовиків у районі Авдіївки на Донеччині. Штурм розпочався о пів на шосту вечора, повідомляв прес-центр штабу АТО, повідомляють Патріоти України. Пізніше заступник командира 72-ї окремої механізованої бригади Олександр Самарський розповів "Громадському", що о пів на сьому вечора близько 15 бойовиків здійснили спробу атаки.
"Але завдяки тому, що наші спостерігачі вчасно помітили диверсійну групу, нашим військовим вдалось відбити атаку і відкинути противника на їхні позиції", – сказав офіцер.
Зазначимо, що протягом останніх п'яти днів бойовики випустили по позиціях українських військових біля Авдіївки та самому місту 7,5 тисячі боєприпасів (345 тонн). А це – як вісім заповнених залізничних вагонів.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...