Підкрадались під покровом сутінків: Бійці ЗСУ відбили штурм на підступах до Авдіївки

​Атакувати спробували ДРГ у кількості з півтора десятка «гібридів».

У суботу, 4 лютого, ввечері українські військові відбили атаку бойовиків у районі Авдіївки на Донеччині. Штурм розпочався о пів на шосту вечора, повідомляв прес-центр штабу АТО, повідомляють Патріоти України. Пізніше заступник командира 72-ї окремої механізованої бригади Олександр Самарський розповів "Громадському", що о пів на сьому вечора близько 15 бойовиків здійснили спробу атаки.

"Але завдяки тому, що наші спостерігачі вчасно помітили диверсійну групу, нашим військовим вдалось відбити атаку і відкинути противника на їхні позиції", – сказав офіцер.

Зазначимо, що протягом останніх п'яти днів бойовики випустили по позиціях українських військових біля Авдіївки та самому місту 7,5 тисячі боєприпасів (345 тонн). А це – як вісім заповнених залізничних вагонів.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: