
У суботу, 4 лютого, ввечері українські військові відбили атаку бойовиків у районі Авдіївки на Донеччині. Штурм розпочався о пів на шосту вечора, повідомляв прес-центр штабу АТО, повідомляють Патріоти України. Пізніше заступник командира 72-ї окремої механізованої бригади Олександр Самарський розповів "Громадському", що о пів на сьому вечора близько 15 бойовиків здійснили спробу атаки.
"Але завдяки тому, що наші спостерігачі вчасно помітили диверсійну групу, нашим військовим вдалось відбити атаку і відкинути противника на їхні позиції", – сказав офіцер.
Зазначимо, що протягом останніх п'яти днів бойовики випустили по позиціях українських військових біля Авдіївки та самому місту 7,5 тисячі боєприпасів (345 тонн). А це – як вісім заповнених залізничних вагонів.
Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...