
У суботу, 4 лютого, ввечері українські військові відбили атаку бойовиків у районі Авдіївки на Донеччині. Штурм розпочався о пів на шосту вечора, повідомляв прес-центр штабу АТО, повідомляють Патріоти України. Пізніше заступник командира 72-ї окремої механізованої бригади Олександр Самарський розповів "Громадському", що о пів на сьому вечора близько 15 бойовиків здійснили спробу атаки.
"Але завдяки тому, що наші спостерігачі вчасно помітили диверсійну групу, нашим військовим вдалось відбити атаку і відкинути противника на їхні позиції", – сказав офіцер.
Зазначимо, що протягом останніх п'яти днів бойовики випустили по позиціях українських військових біля Авдіївки та самому місту 7,5 тисячі боєприпасів (345 тонн). А це – як вісім заповнених залізничних вагонів.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...