Піймали за руку: Ситник розповів про затримання працівниці суду, яка зливала інформацію про обшуки

Затримана була інформатором одного із земельних олігархів, наголосив голова НАБУ.

Артем Ситник. Фото:Daily - РБК-Украина

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив про затримання працівника суду, який зливав інформацію про обшуки. Про це він сказав під час парламентських слухань про стан антикорупційної політики в Україні, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Затримали (24 травня – ред.) працівника суду, який за гроші зливав інформацію щодо обшуків по санкціях на обшук, які ми отримували в судах… Ми піймали цього працівника за руку. Фактично, бралася інформація із закритої частини судових рішень і просто особам зацікавленим (передавалася). Ця справа стосується одного із великих олігархів земельних", - сказав він.

"Була затримана ця працівниця під час передачі роздрукованих із закритого реєстру судових рішень ухвали про обшуки на підконтрольних йому підприємств", - додав Ситник.

За його словами велика частина обшуків "зливається". "Іноді ми приходимо (з обшуком – ред.), а там нас уже ждуть", - сказав Ситник.

Хіти тижня. "Пять вопросов, по которым надо проверять русского", - Бабченко

неділя, 15 липень 2018, 23:30

"Но кто действительно поражает - российские либералы, уехавшие за границу. Читаю и офигиваю. Коллега, живет сейчас в Вашингтоне, какой-то американский феллошип, на аватарке Сенцов. В России избивали неоднократно. Поздравляет всех с победой сборной Росс...

Хіти тижня. ​Любиш Путіна - отримуй: Депутату від "Українського вибору" Медведчука приклеїли статевий орган на дах автомобіля (фотофакти)

неділя, 15 липень 2018, 22:30

У Миколаєві місцевий депутату став жертвою невідомих. Потерпілий не готовий асоціювати себе з символічним рядом Путін - «х*йло» - сам, і врешті дилдо з секс-шопу, як символ своїх політичних потуг. Безтурботний підлеглий Віктора Медведчука Максим Невінч...