Після визнання РФ агресором туди поїдуть лише розвідники та шпигуни, - Турчинов

Секретар РНБО також констатував, що в Україні активно працює "п'ята колона".

Олександр Турчинов. Фото:112 Україна

Після визнання Росії країною-агресором з боку України туди зможуть в'їжджати тільки люди, які виконують спецзавдання, серед них - розвідники і шпигуни. Таку думку на виставці спецтехніки в Києві висловив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов. Про це пише Inforesist, передають Патріоти України.

"Коли ця країна буде визнана агресором, туди будуть їздити тільки розвідники і шпигуни. Так чи ні? Якщо він розвідник, ми знайдемо, як його туди переправити. Якщо він шпигун, то нічого робити ... Я вважаю, що після визнання (Росії - ред.) країною-агресором їздити туди зможуть ті люди, які виконують специфічні функції", - заявив Турчинов, відповідаючи на питання про доцільність зареєстрованого в парламенті законопроекту про заборону в'їзду в Росію державних чиновників.

Він також звернув увагу на активну діяльність "п'ятої колони" по дестабілізації ситуації в Україні. За словами Турчинова, вона також проявляється і в здійсненні терористичної діяльності.

З України втекли близько 10 нардепів: Стефанчук сказав, чому в них не забрали мандати

понеділок, 28 листопад 2022, 13:49

Після початку масштабного вторгнення РФ із України втекли десять народних депутатів. Їх позбавлять зарплати й усіх державних посад, також вирішується питання про позбавлення мандатів. Про це 27 листопада розповів голова Верховної Ради України Руслан Ст...

Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: Влада просить українців запастися водою і продуктами

понеділок, 28 листопад 2022, 13:30

Ракетні удари по об'єктах української енергетичної інфраструктури з великою ймовірністю будуть і цього тижня. Про це повідомила українська розвідка, передають Патріоти України. У Росії закінчуються високоточні ракети. Тому агресор дедалі частіше б'є і...