"Подарунок" Путіну на день народження: У Росії кажуть про загибель ще одного свого генерала у Сирії

Два генерала за тиждень. Таких втрат Москва не знала з часів Другої світової війни. Якщо друга смерть підтвердиться, це може зіпсувати апетит Володимиру Володимировичу, котрий 7 жовтня святкує 65-річний ювілей.

Володимир Путін. Ілюстрація:Корреспондент

У результаті аварії російського бойового вертольота в Сирії загинув російський генерал-лейтенант Олександр Вязніков. Про це на своїй сторінці Facebook написав блогер Ель Мюрід, передають Патріоти України.

Блогер зазначив, що дана інформація є непідтвердженою, але базується на відомостях відразу декількох джерел.

Олександр Вязніков в "ЛНР"

"У підбитому сьогодні вертольоті, можливо, перебував генерал-лейтенант Вязніков Олександр Юрійович. За рядом повідомлень він міг загинути (неподтверждено). Можуть бути й інші постраждалі - екіпаж і супроводження генерала. Вертоліт після падіння був обстріляний", - йдеться в повідомленні.

Дана інформація суперечить офіційній. Як відомо, раніше МО РФ заявило, що вертоліт здійснив "екстрену посадку".

Хіти тижня. Несподівано: Єврокомісія подала на Угорщину в суд через закон про освіту

неділя, 17 грудень 2017, 11:30

Закон передбачає посилення правил для університетів з країн, що не входять в ЄС, змушуючи їх до закриття, якщо вони не мають двосторонньої угоди з країною походження. Єврокомісія вирішила позиватися в Суді ЄС до Угорщини через її змінений закон про осв...

Хіти тижня. "Вывсеврете": У Кремлі відреагували на визнання Гаагою війни між Україною і РФ

неділя, 17 грудень 2017, 10:30

Гаазький трибунал оприлюднив нові висновки про безчинства Росії в Криму і на Донбасі. Росія не буде оскаржувати висновки Гаазького трибуналу щодо визнання фактів прямого військового протистояння між арміями України та Росії на Донбасі. Про це заявив жу...