"Подарунок" Путіну на день народження: У Росії кажуть про загибель ще одного свого генерала у Сирії

Два генерала за тиждень. Таких втрат Москва не знала з часів Другої світової війни. Якщо друга смерть підтвердиться, це може зіпсувати апетит Володимиру Володимировичу, котрий 7 жовтня святкує 65-річний ювілей.

Володимир Путін. Ілюстрація:Корреспондент

У результаті аварії російського бойового вертольота в Сирії загинув російський генерал-лейтенант Олександр Вязніков. Про це на своїй сторінці Facebook написав блогер Ель Мюрід, передають Патріоти України.

Блогер зазначив, що дана інформація є непідтвердженою, але базується на відомостях відразу декількох джерел.

Олександр Вязніков в "ЛНР"

"У підбитому сьогодні вертольоті, можливо, перебував генерал-лейтенант Вязніков Олександр Юрійович. За рядом повідомлень він міг загинути (неподтверждено). Можуть бути й інші постраждалі - екіпаж і супроводження генерала. Вертоліт після падіння був обстріляний", - йдеться в повідомленні.

Дана інформація суперечить офіційній. Як відомо, раніше МО РФ заявило, що вертоліт здійснив "екстрену посадку".

"Нашого цвіту - по всьому світ": Українець став командувачем канадської армії

вівторок, 17 липень 2018, 17:48

Заступником голови Генерального штабу оборони Канади призначили етнічного українця Пола Винника, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Міністерства оборони Канади. "Під керівництвом генерал-лейтенанта Винника канадська армія готова...

Соціологи дізналися, як українці ставляться до вступу у НАТО і ЄС

вівторок, 17 липень 2018, 17:30

На референдумі готові були б голосувати за вступ до НАТО близько 40% опитаних українців, за вступ до Європейського союзу - понад 50% респондентів. Такі результати опитування центру "Соціальний моніторинг", Інституту аналізу та прогнозування, Київського...