Похвалився нагородою: Розсекречено чергового російського військового, який брав участь в окупації Криму (фото)

В захопленні українського півострова Микола Тульньов брав участь у складі 99-ї бригади матеріально-технічного забезпечення.
Майор ЗС РФ демонструє нагороду за анексію. Фото: соцмережі.

Група розслідувачів InformNapalm ідентифікувала ще одного російського військового, який брав участь у анексії українського Криму - це Микола Тульньов, який в даний час є начальником продовольчої служби 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ, передають Патріоти України.

В захопленні Криму він брав участь у складі 99-ї бригади матеріально-технічного забезпечення. У квітні Тульньов «проколовся», опублікувавши в соцмережі фотографії періоду анексії. До 99-ї бригади росіянин встиг «послужити батьківщині» в складі в / ч 92 558 (місто Буйнакськ) і 182-му підрозділі господарського забезпечення (м Прохолодний). У 2017 році наказом командувача військами Південного військового округу йому присвоїли звання «майор».

Слідчі вважають, що Тульньов може стати важливим свідком у майбутньому міжнародному процесі проти Росії - прикладом тому може служити виявлений в документах начпрода однієї з бригад ЗС РФ поіменний список окупаційного підрозділу бригади, а також дані про період перекидання бригади в Крим.

Джерело: InformNapalm

Російським військовим не вдалося виконати наказ Путіна - ГУР Міноборони

субота, 1 квітень 2023, 16:29

Російська армія не змогла виконати завдання диктатора Володимира Путіна під час так званого "великого наступу". Путін хотів, щоб його війська вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Про це заявив представник Головного управл...

Чи не занадто розкішно для ченця?: Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

субота, 1 квітень 2023, 15:15

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн). . Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн. Спосіб життя Павла зовсім не відповід...