
П'ятеро фігурантів газової "справи Онищенка" визнали себе винними і погодилися співпрацювати зі слідством. Про це повідомляє прес-служба НАБУ, передають Патріоти України.
"П’ятеро фігурантів "газової справи Онищенка" визнали себе винними і погодилися на угоду зі слідством. Серед них - директор біржі "Львівська універсальна", директор товарної біржі "Центр" та брокер однієї з бірж, які організовували фіктивні аукціони з продажу газу на користь фірм, підконтрольних народному депутату О.Онищенку", - йдеться у повідомленні..
Також зі слідством погодилися співпрацювати куратор і відповідальний за створення фіктивних підприємств, через які виводилися кошти від перепродажу газу.
"У цьому випадку підозрювані активно співпрацювали зі слідством, дали цінні викривальні покази щодо організаторів злочину, а інкриміновані їм статті дозволяли укласти угоду з прокурором", - зазначив очільник НАБУ Артем Ситник.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....