​Поки Путін насолоджується "побєдоносієм" у Москві, "Кривавий пастор" "інтригує" в дуже важливій для Кремля державі​ (фото)

Олександр Турчинов на чолі офіційної делегації України перебуває з візитом у Турецькій Республіці.

Олександр Турчинов у Стамбулі під час офіційного відкриття міжнародної виставки. Фото:http://turchynov.com/

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у Стамбулі в Туреччині взяв участь в офіційній церемонії відкриття однієї з найбільших на Євразійському континенті міжнародної виставки оборонної промисловості "IDEF 2017". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний сайт політика.

У рамках об'єднаної експозиції від України, яка була представлена найбільш потужно за всю історію незалежності, у виставці взяли участь провідні українські підприємства-розробники та виробники озброєння: ДП КБ "Луч", ДП "Антонов", КБ "АО", ДП "Мікротек" та багато інших, які представили новітні зразки стрілецької зброї, бронетанкової техніки, боєприпасів, засобів активного та динамічного захисту броні, нові розробки в авіа- та ракетобудуванні тощо.

Секретар РНБО України провів зустрічі з Міністром національної оборони Туреччини Фікрі Ишиком, керівником оборонпрому Туреччини Ісмаїлом Деміром.

Крім того,відбулися консультативні зустрічі з міністрами оборони такерівниками ОПК ряду країн Азії та Африки, а також з керівництвом провідних турецьких компаній у галузі військової промисловості, зокрема, "ASELSAN", "ROKETSAN", "HAVELSAN", "TAI", "BMC", "МКЕК", "Otokar", під час яких було обговорено питання реалізації спільних проектів.

За 1,5 млрд бюджетних грошей: ОПЗЖ у Дніпрі будує льодову арену

середа, 7 грудень 2022, 11:45

Дві будівельні компанії у Дніпропетровській області отримали замовлення від ОДА та її підрозділів на понад 2 млрд грн, у тому числі на реконструкцію льодової арени ДС "Метеор". У цьому статутний капітал однієї фірми становить лише 200 грн, а другий – 1...

На Луганщині важкі бої: Москва, щоб зупинити український контрнаступ, кидає у бій мобілізованих та зеків

середа, 7 грудень 2022, 11:30

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив про важкі бої на Луганщині, окупанти підтягнули резерви. Пряма мова Гайдая: "Визволення кожного метру Луганщини дається вкрай важко – росіяни підвезли багато резервів, як у виг...