​Поки Путін насолоджується "побєдоносієм" у Москві, "Кривавий пастор" "інтригує" в дуже важливій для Кремля державі​ (фото)

Олександр Турчинов на чолі офіційної делегації України перебуває з візитом у Турецькій Республіці.

Олександр Турчинов у Стамбулі під час офіційного відкриття міжнародної виставки. Фото:http://turchynov.com/

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у Стамбулі в Туреччині взяв участь в офіційній церемонії відкриття однієї з найбільших на Євразійському континенті міжнародної виставки оборонної промисловості "IDEF 2017". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний сайт політика.

У рамках об'єднаної експозиції від України, яка була представлена найбільш потужно за всю історію незалежності, у виставці взяли участь провідні українські підприємства-розробники та виробники озброєння: ДП КБ "Луч", ДП "Антонов", КБ "АО", ДП "Мікротек" та багато інших, які представили новітні зразки стрілецької зброї, бронетанкової техніки, боєприпасів, засобів активного та динамічного захисту броні, нові розробки в авіа- та ракетобудуванні тощо.

Секретар РНБО України провів зустрічі з Міністром національної оборони Туреччини Фікрі Ишиком, керівником оборонпрому Туреччини Ісмаїлом Деміром.

Крім того,відбулися консультативні зустрічі з міністрами оборони такерівниками ОПК ряду країн Азії та Африки, а також з керівництвом провідних турецьких компаній у галузі військової промисловості, зокрема, "ASELSAN", "ROKETSAN", "HAVELSAN", "TAI", "BMC", "МКЕК", "Otokar", під час яких було обговорено питання реалізації спільних проектів.

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...

Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

середа, 27 вересень 2023, 19:30

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України. Зокрема, урядом на посаду...