"Поліпшення тактичного положення": Експерт прокоментував останні дії ЗСУ на Донбасі

Українські військові звільнили тільки ті населені пункти, які, згідно із Мінськими угодами, входять в їх зону відповідальності.
Юрій Карін. Фото: Інформаційний спротив.

Українські військові минулого тижня звільнили від бойовиків кілька ділянок окупованої території в так званій "сірій зоні", але дані дії ЗСУ не можна вважати наступом. Головний редактор сайту "Інформаційний опір" Юрій Карін впевнений, що дії української армії не можна вважати наступом, передають Патріоти України із посиланням на "Сегодня".

"Це поліпшення тактичного положення, заняття пануючих висот і придушення вогневих точок ворога в "сірій зоні", - зазначив Карін. Раніше про законність дій України висловився спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, який зазначив, що ЗСУ звільнили тільки ті населені пункти, які по Мінським угодами входять в їх зону відповідальності.

Зброя та гроші для України у наступні два роки: Блінкен оцінив розклад сил в обох партіях Конгресу після виборів

середа, 7 грудень 2022, 8:51

Обидві партії Конгресу США займають потужну позицію щодо підтримки України в протистоянні російській агресії. Про це у вівторок, 6 грудня, заявив Державний секретар США Ентоні Блінкен. . "Відмінною рисою наших сьогоднішніх зусиль щодо підтримки Україн...

Резніков висловився, щодо планів демобілізації українців, котрі прослужили повний рік

середа, 7 грудень 2022, 8:42

Крім цього у Верховній Раді обговорюють ініціативу часткової демобілізації щодо тих, хто за віком і станом здоров'я не може у повній мірі продовжувати службу. Міністр оборони Олексій Резніков у ефірі телемарафону відреагував на петицію щодо демобілізац...