
Верхня палата парламенту Польщі прийняла постанову про визнання Волинської трагедії геноцидом. За ухвалення резолюції проголосували 60 сенаторів, 23 були проти, 1 утримався, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
У відповідній резолюції польський Сейм вимагає оголосити 11 липня Національним днем пам'яті жертв геноциду, вчиненого українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої.
«Важливо, що Сенат встиг прийняти резолюцію до 11 липня, дня, коли традиційно вшановуються жертви геноциду, вчиненого українськими націоналістами. На жаль, Сейм не встиг зі своїм рішенням», - додав глава комісії зі зв'язків з поляками за кордоном Міхал Дворчік.
Крім вшанування пам'яті громадян ІІ Республіки Польща, убитих українськими націоналістами, в резолюції також висловлюється «повага і вдячність тим українцям, які ризикуючи власним життям, рятували поляків».
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Польща не змінить своєї думки з приводу Української Повстанської Армії (УПА) та Організації Українських Націоналістів (ОУН).
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...