
Російський актор Іван Охлобистін знову вирішив про себе нагадати. Цього разу колишній священик заявив, що сподівається на введення військ в Україну, бо це врятує українців. Про це він заявив під час творчого вечора в білоруському місті Могильов, передають Патріоти України.
"Сподіваюся, що введуть війська. Я не бачу ніякого цивілізованого виходу. Це ж жах, що відбувається. Слов'яни рубають слов'ян. Це той Гордіїв вузол, який потрібно розрубати один раз. Взявши на себе відповідальність. Всім же зрозуміло, що Америка від нас не відстане. Війна буде. Нікуди ти дінешся, адже ми їй невигідні. Несподівано раптом одужали. А це їм не подобається", - заявив Охлобистін.
На думку актора, "чим швидше Росія введе в Україні війська, тим менше загине українців". "Адже якщо цього (введення військ) не буде, то почнуться хвилювання і у нас. Будуть налякані олігархи. Покотиться кривавий вал репресій. У вас же теж швидко, як розумію, вибори. Значить, більше буде заарештованих за різними економічними статтями. Є загальні державні закономірності. Ліс рубають - тріски летять", - спробував залякати білорусів Охлобистін.
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...
Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...