
Російський актор Іван Охлобистін знову вирішив про себе нагадати. Цього разу колишній священик заявив, що сподівається на введення військ в Україну, бо це врятує українців. Про це він заявив під час творчого вечора в білоруському місті Могильов, передають Патріоти України.
"Сподіваюся, що введуть війська. Я не бачу ніякого цивілізованого виходу. Це ж жах, що відбувається. Слов'яни рубають слов'ян. Це той Гордіїв вузол, який потрібно розрубати один раз. Взявши на себе відповідальність. Всім же зрозуміло, що Америка від нас не відстане. Війна буде. Нікуди ти дінешся, адже ми їй невигідні. Несподівано раптом одужали. А це їм не подобається", - заявив Охлобистін.
На думку актора, "чим швидше Росія введе в Україні війська, тим менше загине українців". "Адже якщо цього (введення військ) не буде, то почнуться хвилювання і у нас. Будуть налякані олігархи. Покотиться кривавий вал репресій. У вас же теж швидко, як розумію, вибори. Значить, більше буде заарештованих за різними економічними статтями. Є загальні державні закономірності. Ліс рубають - тріски летять", - спробував залякати білорусів Охлобистін.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...