Порятунок від корупції? Головою "Укрзалізниці" став громадянин Польщі Войцех Бальчун

Войцех Бальчун, який має за плечима досвід успішного реформування польської залізничної компанії PKP Cargo і в інших сферах, неодноразово входив у рейтинги кращих управлінців Польщі.

Войцех Бальчун. Фото: 112.

Кабмін призначив головою "Укрзалізниці" Войцеха Бальчуна. Відповідне рішення одноголосно підтримали всі члени уряду на засіданні Кабміну, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відзначається, що Бальчун, що має за плечима досвід успішного реформування польської залізничної компанії PKP Cargo і в інших сферах, неодноразово входив у рейтинги кращих управлінців Польщі. Як радник правління, він ділиться своїми знаннями з кількома польськими компаніями.

У 2005-2007 рр. Бальчун очолював наглядову раду корпорації PKP S. A (Польські залізниці). З 2008 по 2013 рр. був головою правління компанії PKP Cargo, яка на той час переживала реструктуризацію.

У квітні 2012 р. Войцеха Бальчуна призначили головою правління LOT Polish Airlines. Крім того, він лідер та гітарист рок-групи Chemia.

Хіти тижня. Якщо буде наказ: Яку "криваву ціну" сплатить Україна за військове повернення Донбасу (відео)

п’ятниця, 22 червень 2018, 19:00

Можуть загинути майже 50 тис. осіб. Голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко у програмі Свобода слова висловив думку, що у разі військового повернення Донбасу можуть загинути 50 тис. осіб, повідомляють Патріоти України. "Якщо буде віддан...

З тризубом на грудях: З'явилися свіжі фото схудлої Надії Савченко

п’ятниця, 22 червень 2018, 18:59

У залі суду нардеп знаходилася в скляному боксі. У мережі з'явилися нові фотографії позафракційного народного депутата Надії Савченко, яка оголосила голодування. Знімки зробили 22 червня в залі засідання Шевченківського райсуду, де розглядалося клопота...