Порошенко озвучив в ООН, скільки російські окупанти вивезли підприємств та яку частку ВВП України вони створювали (відео)

Російська окупація завдала непоправних збитків економіці та екології Донбасу та зробила мільйони людей жертвами гуманітарної кризи. Про це під час засідання Генасамблеї ООН заявив президент Петро Порошенко, зазначають Патріоти України.

"27% промислового потенціалу Донбасу незаконно переміщено до Росії, включаючи обладнання 33 місцевих промислових гігантів. Решта підприємств не можуть повноцінно функціонувати через брак професійних кадрів, фінансових ресурсів та втрати коопераційних зв’язків з іншими частинами України", - наголосив Порошенко.

Також за словами президента, напруженої залишається екологічна ситуація Донбасу, зокрема через затоплення вугільних шахт, що створює ризик забруднення води.

Біля лінії контакту існує низка потенційно небезпечних об'єктів, які через регулярні обстріли збройними формуваннями Російської Федерації можуть стати епіцентром екологічної та технологічної катастрофи.
І це далеко не повний перелік проблем, які принесла на нашу землю російська агресія, - наголосив президент.

Також Порошенко подякував агенції ООН, яка протягом останніх п'яти років зібрала понад 460 млн доларів на подолання гуманітарної кризи викликаної російською агресії на Донбасі.

"Ми вдячні за допомогу, надану нашими міжнародними партнерами мільйонам людей, які цього потребують", - заявив глава держави.

Окупанти затопили головну насосну станцію Каховського магістрального каналу – депутат Херсонської облради

четвер, 1 грудень 2022, 19:29

Інформація про затоплення внаслідок обстрілів росіян головної насосної станції Каховського магістрального каналу підтверджується, передають Патріоти України. Як повідомив у Facebook депутат Херсонської облради Сергій Хлань, російські військові не пуска...

"Наш головний жінку зарізав": Розслідувачі встановили окупанта, який розповів про вбивство жительки Харківщини (відео)

четвер, 1 грудень 2022, 19:15

Журналісти-розслідувачі проєкту "Схеми" ідентифікували російського військового, який розповів телефоном про ймовірне вбивство мирної жительки Харківської області керівником його підрозділу. Ним виявився 34-річний Олег Гасілін. Він служить у 27-й окремі...