Порошенко озвучив в ООН, скільки російські окупанти вивезли підприємств та яку частку ВВП України вони створювали (відео)

Російська окупація завдала непоправних збитків економіці та екології Донбасу та зробила мільйони людей жертвами гуманітарної кризи. Про це під час засідання Генасамблеї ООН заявив президент Петро Порошенко, зазначають Патріоти України.

"27% промислового потенціалу Донбасу незаконно переміщено до Росії, включаючи обладнання 33 місцевих промислових гігантів. Решта підприємств не можуть повноцінно функціонувати через брак професійних кадрів, фінансових ресурсів та втрати коопераційних зв’язків з іншими частинами України", - наголосив Порошенко.

Також за словами президента, напруженої залишається екологічна ситуація Донбасу, зокрема через затоплення вугільних шахт, що створює ризик забруднення води.

Біля лінії контакту існує низка потенційно небезпечних об'єктів, які через регулярні обстріли збройними формуваннями Російської Федерації можуть стати епіцентром екологічної та технологічної катастрофи.
І це далеко не повний перелік проблем, які принесла на нашу землю російська агресія, - наголосив президент.

Також Порошенко подякував агенції ООН, яка протягом останніх п'яти років зібрала понад 460 млн доларів на подолання гуманітарної кризи викликаної російською агресії на Донбасі.

"Ми вдячні за допомогу, надану нашими міжнародними партнерами мільйонам людей, які цього потребують", - заявив глава держави.

Вступ України до ЄС через 20 років: У МЗС відреагували на обурливу заяву французького міністра

понеділок, 23 травень 2022, 13:38

В українському МЗС відреагували на заяву міністр Європейських справ Франції Клемана Боне, який вважає, що вступ України до ЄС займе 20 років. У Києві закликали надати Україні статус країни-кандидата в Євросоюз, передають Патріоти України. Речник МЗС Ук...

"Вистава для Путіна": Військовий експерт оцінив шанси наступу Білорусі на Волинь

понеділок, 23 травень 2022, 13:30

У Генштабі ЗСУ повідомили, що білоруська армія розгортає додаткові підрозділи у прикордонних районах Гомельської області. Однак таке "брязкання зброєю" та перекидання військ не припиняється з початку повномастабної війни в Україні. Про це 24 каналу роз...