Порвати з Москвою: Словаччина заявила про намір позбутися російської військової техніки, - ЗМІ

За словами держсекретаря міністерства оборони Словаччини, через купівлю американських винищувачів країна прагне скоротити зв'язки з Росією.

Ілюстрація:qha.com.ua

Словаччина, яка є членом Північноатлантичного альянсу, близька до купівлі 14 американських винищувачів F-16V виробництва корпорації Lockheed Martin для того, щоб замінити радянські літаки МіГ-29 і таким чином порвати з Росією. Про це стало відомо із заяви представника міністерства оборони країни, передають Патріоти України.

В інтерв'ю на полях Галіфакського міжнародного безпекового форуму державний секретар міністерства оборони Словаччини Роберт Ондрейчак висловився про стосунки з Москвою в сфері оборонної промисловості: "Ми припиняємо їх так швидко, як тільки можемо".

За його словами, одним з серйозних пунктів оборонного співробітництва як і раніше є літаки МіГ-29. За допомогою купівлі американських винищувачів Словаччина прагне скоротити зв'язки з Росією.

У матеріалі наголошується, що країна також має намір закупити американські багатоцільові вертольоти Sikorsky UH-60M Black Hawk. Довгострокові плани включають заміну вертольотів радянської розробки Мі-17. "Ми хочемо бачити Америку лідером у вільному світі, як це було протягом 70 років", - сказав Ондрейчак.

За словами словацького чиновника, в найближчі місяці буде підготовлена законодавча база та контракти для купівлі винищувачів F-16. Перші з них планується поставити у 2022 або 2023 році, йдеться в матеріалі.

Джерело: Defense News

Рятували життя 20 спецпризначенців: Гордон розповів, як його намагались вбити задля дестабілізації в Україні

субота, 14 грудень 2019, 10:06

"Борець з бандерівщиною" міг стати жертвою "руского міра" у його боротьбі з Хунтою Порошенка. Спецслужби Російської Федерації збиралися начебто вбити Дмитра Гордона з метою дестабілізації ситуації в Україні. Про це він сам повідомив у програмі “Свобод...

На Донбас зайдуть миротворці не зважаючи на протидії Москви: Пристайко розповів про новий план Зеленського

субота, 14 грудень 2019, 9:57

"Наша команда намагається зробити усе, що в рамках Мінська, а коли ми зрозуміємо, що в рамках Мінська більше ні про що нове говорити не виходить і Росія впирається по кожному пункту, тоді ми будемо звертатися до наступного кроку ... це буде рішення не ...