Порвати з Москвою: Словаччина заявила про намір позбутися російської військової техніки, - ЗМІ

За словами держсекретаря міністерства оборони Словаччини, через купівлю американських винищувачів країна прагне скоротити зв'язки з Росією.

Ілюстрація:qha.com.ua

Словаччина, яка є членом Північноатлантичного альянсу, близька до купівлі 14 американських винищувачів F-16V виробництва корпорації Lockheed Martin для того, щоб замінити радянські літаки МіГ-29 і таким чином порвати з Росією. Про це стало відомо із заяви представника міністерства оборони країни, передають Патріоти України.

В інтерв'ю на полях Галіфакського міжнародного безпекового форуму державний секретар міністерства оборони Словаччини Роберт Ондрейчак висловився про стосунки з Москвою в сфері оборонної промисловості: "Ми припиняємо їх так швидко, як тільки можемо".

За його словами, одним з серйозних пунктів оборонного співробітництва як і раніше є літаки МіГ-29. За допомогою купівлі американських винищувачів Словаччина прагне скоротити зв'язки з Росією.

У матеріалі наголошується, що країна також має намір закупити американські багатоцільові вертольоти Sikorsky UH-60M Black Hawk. Довгострокові плани включають заміну вертольотів радянської розробки Мі-17. "Ми хочемо бачити Америку лідером у вільному світі, як це було протягом 70 років", - сказав Ондрейчак.

За словами словацького чиновника, в найближчі місяці буде підготовлена законодавча база та контракти для купівлі винищувачів F-16. Перші з них планується поставити у 2022 або 2023 році, йдеться в матеріалі.

Джерело: Defense News

"Стиль Франко" не актуален, или Секреты дресс-кода для депутатов", - блогер (фото)

понеділок, 19 серпень 2019, 7:58

"Лидер партии "Слуга народа" Дмитрий Разумков, который претендует на пост спикера Верховной Рады, в недавнем интервью уже заявил, что он приверженец классического официального дресс-кода для политиков. Но что это за стиль такой?" - йдеться у популярно...

"Режим Януковича рухнул не только потому, что торговал национальными интересами, обслуживал Кремль и узурпировал власть. Но Путин не вынес для себя никаких уроков", - Казарін

понеділок, 19 серпень 2019, 7:23

"В 2011 году Украина следила за российским протестом куда пристальнее, чем сегодня. В Киеве воцарялся Виктор Янукович, "Партия регионов" вмуровывала страну в себя - на этом фоне московские акции выглядели чем-то новым и ярким", повідомляють Патріоти Ук...