Послом у Москву не хоче: У ЗМІ просочилася інформація про те, як високо націлився Ложкін з посади голови АП

За інформацією джерел з оточення Ложкіна, він давно проситься у президента піти у відставку, але Порошенко його не відпускає.

Борис Ложкін. Фото:rian.com.ua

Главі Адміністрації президента Борису Ложкіну можуть запропонувати посаду прем'єр-міністра. Про це йдеться в статті, опублікованій виданням РБК-Україна, передають Патріоти України.

"Після того як Яценюк на одній із зустрічей з президентом погодився піти у відставку, "технократи" підготували свій варіант нового складу уряду, де прем'єром мала бути Яресько, а її заступниками - Ложкін, Шимків і Ека Згуладзе.

Але навіть незважаючи на заступництво посла США Джеффрі Пайєтта, вони програли "політикам" сутичку за Кабмін, який, в результаті, очолив Гройсман. Втім, не виключено, що в разі провалу Кабміну Гройсмана, саме Ложкіну запропонують стати новим прем'єром ", - наголошується в статті.

Автори публікації також відзначають, що "Ложкін продовжує переконувати близьке оточення президента, що буде працювати в АП тільки до осені". Журналісти вважають, що це може побічно свідчити на користь версії про прем'єрське майбутнє глави президентської адміністрації.

За інформацією джерел з оточення Ложкіна, він давно проситься у президента піти у відставку, але Порошенко його не відпускає. "Ідеальним був би відхід через Кабмін. Тому що відразу піти в нікуди - це незакритий гештальт. Але з Кабміном у нас не склалося", - цитує видання слова співрозмовника з оточення Ложкіна.

Припав до смаку польський досвід: В провладній коаліції Чехї теж хочуть позбавити Зеленського ордена

середа, 1 липень 2026, 7:27

Чеський рух SPD Свобода і пряма демократія, що входить до владної коаліції, хоче, щоб президента України Володимира Зеленського, за прикладом Польщі, позбавили найвищої чеської державної нагороди - ордена Білого Лева. Про це у вівторок, 30 червня, пові...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація артилерії та техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 1 липня

середа, 1 липень 2026, 7:04

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 01.07.26 орієнтовно склали: