Посольство України відреагувало на "пороми з Криму в Туреччину"

Росіяни, за своєю звичною традицією, можуть видавати бажане за дійсне.
Росіяни могли збрехати про пором. Фото: РБК.

Посольство України в Туреччині звернулося до Міністерства закордонних справ Туреччини за роз'ясненнями щодо наміру Росії відновити поромне сполучення. Про це в коментарі журналістам розповів прес-секретар посольства Богдан Коноплястий у четвер, 16 серпня, передають Патріоти України.

Дипломат підтвердив, що на сьогодні російська сторона дійсно має намір почати поромне сполучення між тимчасово окупованим Кримом і Турецькою Республікою, і подібні повідомлення публікуються вже не вперше. "Ця інформація часто з'являється, і до цього часу вже були інформаційні вкидання з боку Російської Федерації. Ми не виключаємо, що і в цей раз це не більше, ніж інформаційне вкидання", - сказав він.
Прес-аташе підкреслив, що офіційна Анкара чітко і послідовно веде політичну позицію щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, і зазначив, що Палата судноплавства Туреччини ввела повну заборону на пряме сполучення з окупованим Кримом. "Тобто нормативно - це заборонено. Росія не може здійснювати ніяких рішень в односторонньому порядку", - підкреслив він.

При цьому, за його словами, компетентні дипломати зараз перевіряють інформацію про підготовку запуску поромного сполучення і посольство вживає відповідних заходів, зокрема, направлено звернення до Міністерства закордонних справ Туреччини щодо цієї ситуації.

Джерело: ТСН.ua

Це "вирок" для країни: Зеленський виступив з важливою заявою щодо жорсткого карантину

четвер, 22 жовтень 2020, 15:15

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про введення жорсткого карантину в країні. Про це повідомляє ТСН. Останнім часом в Україні фіксують щоденний приріст інфікованих COVID-19 6-7 тисяч. Глава держави підкреслив, що суворий карантин в кра...

Хіти тижня. "Клейма негде ставить! Бред!": Підручник історії України обурив росіян на ток-шоу Соловйова (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 15:00

Підручник історії України та параграф про україно-російську війну викликав скандал в прямому ефірі ток-шоу Володимира Соловйова. Один з експертів російської програми Дмитро Куликов обурився, побачивши підручник для школярів 11-го класу, в якому дано оц...