Потрібен скандал: Стало відомо, чому Москва зробила публічним призначення Бабича послом

Кремль йде на провокативні заходи.

Михайло Бабич. Фото: ЖЖУ Росії спеціально вирішили оприлюднити призначення нового посла країни в Україні та обрали для цього кандидатуру нинішнього полпреда в Приволзькому федеральному окрузі Михайла Бабича. Про це заявив колишній глава МЗС України Володимир Огризко, повідомляють Патріоти України.

Огризко вважає, що Кремль намагається спровокувати міжнародний скандал. "Країна, яка має намір призначити посла, завжди робить це, так би мовити, не публічно, а тихо. Якщо країна відмовить, то не буде міжнародного скандалу. А тут зроблено все навпаки, щоб цей скандал був. Робиться це навмисно через пресу, щоб почалося обговорення. І коли українська сторона відмовить, то скажуть, що Україна не конструктивна, не хоче примирення тощо", - пояснив він.

Також Огризко додав, що українська влада не повинна допустити призначення Бабича послом. "Мені здається, що мати з країною-агресором дипломатичні відносини є не зовсім логічною позицією. В історії дипломатичних відносин таких випадків практично не було. Ми і тут йдемо вперед", - зазначив він.

Вибори-2019: ЦВК порахувала понад 80% голосів

понеділок, 22 квітень 2019, 8:10

Центральна виборча комісія опрацювала 80,78% протоколів другого туру президентських виборів в Україні, повідомляють Патріоти України. Згідно з результатами, Володимир Зеленський набирає 73,09% голосів, Петро Порошенко - 24,57%. Ще 2,32% бюлетенів визна...

"Пережив десять воєн!": Чому Україні треба повторити досвід Ізраїлю, - експерти

понеділок, 22 квітень 2019, 6:08

Україні, яка перебуває в стані війни з Росією вже більше п'яти років, є сенс не просто звернути увагу на досвід Ізраїлю, а й спробувати використовувати цей досвід на практиці. Про це йдеться в статті ZN. Відзначається, що Ізраїль живе і розвивається в ...