Потрібен скандал: Стало відомо, чому Москва зробила публічним призначення Бабича послом

Кремль йде на провокативні заходи.

Михайло Бабич. Фото: ЖЖУ Росії спеціально вирішили оприлюднити призначення нового посла країни в Україні та обрали для цього кандидатуру нинішнього полпреда в Приволзькому федеральному окрузі Михайла Бабича. Про це заявив колишній глава МЗС України Володимир Огризко, повідомляють Патріоти України.

Огризко вважає, що Кремль намагається спровокувати міжнародний скандал. "Країна, яка має намір призначити посла, завжди робить це, так би мовити, не публічно, а тихо. Якщо країна відмовить, то не буде міжнародного скандалу. А тут зроблено все навпаки, щоб цей скандал був. Робиться це навмисно через пресу, щоб почалося обговорення. І коли українська сторона відмовить, то скажуть, що Україна не конструктивна, не хоче примирення тощо", - пояснив він.

Також Огризко додав, що українська влада не повинна допустити призначення Бабича послом. "Мені здається, що мати з країною-агресором дипломатичні відносини є не зовсім логічною позицією. В історії дипломатичних відносин таких випадків практично не було. Ми і тут йдемо вперед", - зазначив він.

Справа про 10 000 000 000 гривень для територіальних громад: Богдан погрожує неслухняному Гройсману

середа, 21 серпень 2019, 23:15

Андрій Богдан відправив прем'єр-міністру лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду. Глава Офісу президента України Андрій Богдан посварився з Кабінетом Міністрів через регіональних програм. Подробиці ...

Хіти тижня. Ізраїльський прем'єр прокоментував витівку своєї дружини (відео)

середа, 21 серпень 2019, 23:05

Біньямін Нетаньягу наголосив, що його дружина поважає Україну. "Я перебуваю в Україні з історичним візитом, проте навряд чи моя поїздка отримала би настільки широке висвітлення в ЗМІ, якби не інцидент з хлібом-сіллю. Сара прибула у Київ, одягнена в жов...