Під час окупації Криму Росією в 2014 році потрібно було протистояти військової силою, про це заявила українська льотчиця Надія Савченко на зустрічі з журналістами, повідомляють Патріоти України.
"Потрібно було починати воювати в Криму, щоб не було війни на Донбасі. Хоча багато хто зі мною не згоден. Воювати повинна була армія, незважаючи на те, яка вона у нас була - маленька, знесилена. Але на Крим нашої армії вистачило б", - вважає народний депутат від партії "Батьківщина".
"Якби Росія поперла, світ одразу зрозумів би, що це агресія. У нас тоді була б зовсім інший захист та інша підтримка. Але не було ж уряду, не було кому прийняти рішення", - сказала вона.
Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: