
У Донецьку позбавлений розуму торговець курятиною від нудьги придумал щось на зразок потішних військ, як в петровські часи. Якихось нещасних людей зігнали в центр міста і змусили брати участь в ідіотській виставі під назвою «тренування з протидії збройній місії». Не пожаліли навіть інвалідів-візочників, пишуть Патріоти України з посиланням на News Online 24.
Якісь пацани наділи шахтарські каски і стали імітувати сутичку з потішними солдатами, які грали з ними в піддавки. Якась тітонька кричала в мегафон дурниці. Якісь діти скандували речівки. Атмосфера повного божевілля.
Звичайно, саме так зазвичай і протидіють озброєним місіям. А озброєні місії в жаху тікають при вигляді натовпу бідних підневільних бюджетників, погрозами і шантажем вимушених ганьбитися перед телекамерами.
Можна було б ще для сміху змусити учасників тренування показувати солдатам збройної місії голу дупу. При цьому солдати за сценарієм повинні кидати щити і розбігатися в різні боки. Виглядало б це приблизно так само «правдоподібно», але зате хоча б фотки вийшли гарні.
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...