"Працювати потрібно дуже швидко, щоб устигнути до осені": Найнятий Германом кілер розповів, як поспішали росіяни і що для цього робили

Кремль прагне влаштувати масштабний терор по Україні, щоб скувати страхом мільйони людей і вплинути врешті-решт на політичний курс нашої держави через вибори та «голубів миру» з екс-регіоналів та іншої агентури впливу.

Цимбалюк: Я сказав: усе є, групи є, давай. Почалася граДомовляючись про ліквідацію людей із наявного у нього списку, підозрюваний в організації замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка Борис Герман зажадав підключити якомога більше вбивць, зазначив підставний "кілер" Олексій Цимбалюк.

Підозрюваний в організації замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка Борис Герман під час вербування Олексія Цимбалюка як убивці говорив про необхідність ліквідувати людей зі списку до осені. Про це у виданому 10 червня інтерв'ю ВВС повідомив сам "кілер", зазначають Патріоти України.

"У тій першій розмові він сказав мені: є список із 30 осіб, яких потрібно ліквідувати. Він одразу сказав, що працювати потрібно дуже швидко, щоб устигнути до осені. Чому до осені – думаю, пізніше слідство розповість. Він запитував, чи є можливість підключити інших людей, бо одному відпрацювати таку кількість людей – це, звичайно, нереально. Я сказав: усе є, групи є, давай. Почалася гра", – сказав Цимбалюк.

За його словами, на зустрічі з ним Герман говорив про "певну групу осіб", переважно росіян, які "заважають Україні, заважають усім на світі, це вороги, їх треба вбити, і на це певною групою осіб виділений бюджет".

Цимбалюк зазначив, що водночас Герман не згадував Росію в жодному контексті.

"Росія стане "оазисом світла", а України не буде": На росТБ застосували "важку артилерію" і запросили екстрасенсів з тарологами (відео)

субота, 26 листопад 2022, 10:25

Російські пропагандисти, мабуть, уже не справляються, щоб переконувати населення РФ в успіхах окупаційної армії на війні проти України. На телебачення у якості підкріплення тепер почали запрошувати екстрасенсів із тарологами, передають Патріоти України...

Добовий зашквар загарбників знов має тренд до зростання: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 листопада

субота, 26 листопад 2022, 10:04

З 24 лютого по 26 листопада безповоротні втрати російської армії в Україні становили щонайменше 86 710 осіб. Лише минулої доби ліквідовано 560 загарбників, повідомив Генштаб ЗСУ вранці в суботу. Також з початку війни знищено: