"Працювати потрібно дуже швидко, щоб устигнути до осені": Найнятий Германом кілер розповів, як поспішали росіяни і що для цього робили

Кремль прагне влаштувати масштабний терор по Україні, щоб скувати страхом мільйони людей і вплинути врешті-решт на політичний курс нашої держави через вибори та «голубів миру» з екс-регіоналів та іншої агентури впливу.

Цимбалюк: Я сказав: усе є, групи є, давай. Почалася граДомовляючись про ліквідацію людей із наявного у нього списку, підозрюваний в організації замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка Борис Герман зажадав підключити якомога більше вбивць, зазначив підставний "кілер" Олексій Цимбалюк.

Підозрюваний в організації замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка Борис Герман під час вербування Олексія Цимбалюка як убивці говорив про необхідність ліквідувати людей зі списку до осені. Про це у виданому 10 червня інтерв'ю ВВС повідомив сам "кілер", зазначають Патріоти України.

"У тій першій розмові він сказав мені: є список із 30 осіб, яких потрібно ліквідувати. Він одразу сказав, що працювати потрібно дуже швидко, щоб устигнути до осені. Чому до осені – думаю, пізніше слідство розповість. Він запитував, чи є можливість підключити інших людей, бо одному відпрацювати таку кількість людей – це, звичайно, нереально. Я сказав: усе є, групи є, давай. Почалася гра", – сказав Цимбалюк.

За його словами, на зустрічі з ним Герман говорив про "певну групу осіб", переважно росіян, які "заважають Україні, заважають усім на світі, це вороги, їх треба вбити, і на це певною групою осіб виділений бюджет".

Цимбалюк зазначив, що водночас Герман не згадував Росію в жодному контексті.

"Росія це вже проходила": Яковенко розповів, коли розпад РФ стане неминучим

понеділок, 20 березень 2023, 16:59

Після виходу ЗСУ на кордони 1991 року настане наступний етап війни Росії проти України, якщо російському диктатору Володимиру Путіну вдасться зберегти владу в Росії, впевнений російський опозиційний політик, журналіст і соціолог Ігор Яковенко, передают...

Путін - у катастрофі: Аналітик назвав справжню мету візиту диктатора РФ до окупованих Криму та Маріуполя

понеділок, 20 березень 2023, 16:44

Політичний аналітик Армен Чибухчян вважає, що російський президент Володимир Путін відвідав окуповані Крим та Маріуполь із відчаю. Він розуміє, що весняний контрнаступ Сил оборони скоро, і тому у нього паніка. Таку думку Чибухчян висловив для "24 кана...