Предки емігрантів: Американці українського походження отримали посади губернаторів у США

Мова йде про високі посади у штатах Колорадо та Іллінойс.

Ілюстрація:ONLINE.UA

У США одразу в двох штатах губернаторами стали американці українського походження. Про це повідомляють Патріоти України.

Як стало відомо, 6 листопада в штаті Колорадо переміг 43-річний Джаред Поліс від Демократичної партії, який відкрито представляє ЛГБТ-спільноту.

За даними видання, Поліс є представником третього покоління емігрантів. Зокрема, його предки прибули до США з України та Польщі на початку ХХ століття.

Джаред Поліс

"Будучи настільки близьким до іммігрантського досвіду, я рішуче стаю на захист прав іммігрантів та біженців, звичайно, враховуючи досвід євреїв до Другої світової війни, не так багато країн хотіли приймати єврейських біженців", – розповів він за підсумками виборів.

Джаред Поліс з Бараком Обамою

Крім того, губернатором штату Іллінойс став також представник Демократичної партії, мільярдер Джей Роберт Пріцкер. У нього в предках також знаходяться українські емігранти.

"Я походжу з українських євреїв і гордий працювати з місцевою громадою тих, хто пережив Голокост", – зазначив він.

Уточнюється, що Пріцкер є одним з 11 мільярдерів сім'ї з цим прізвищем, яка відноситься до топ-15 найбагатших сімей світу. Їхній статок оцінюється в 33,5 мільярда доларів.

Смерть російським ВМС: Головний конструктор повідомив, коли перші "Нептуни" стануть на бойове чергування

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:42

За словами керівника КБ, перший варіант ракетного комплексу Нептун в наземному виконанні, призначеному для прикриття акваторії Чорного та Азовського морів, буде готовий на початку наступного року. В якості повітряного носія Нептуна обраний літак Су-24М...

Хіти тижня. ''Без Росії нам крах!'': "Любий друзь" третього президента оскандалився прогнозом про майбутнє України

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:00

При цьому Червоненко стверджує, що Україні ще необхідно стати гідним суб'єктом, з яким РФ говоритиме. "Я вважаю, що сьогодні без Росії нам економічний крах", — сказав він. За його словами, найголовніше питання у країні на сьогодні — як перестати бути "...