Предки емігрантів: Американці українського походження отримали посади губернаторів у США

Мова йде про високі посади у штатах Колорадо та Іллінойс.

Ілюстрація:ONLINE.UA

У США одразу в двох штатах губернаторами стали американці українського походження. Про це повідомляють Патріоти України.

Як стало відомо, 6 листопада в штаті Колорадо переміг 43-річний Джаред Поліс від Демократичної партії, який відкрито представляє ЛГБТ-спільноту.

За даними видання, Поліс є представником третього покоління емігрантів. Зокрема, його предки прибули до США з України та Польщі на початку ХХ століття.

Джаред Поліс

"Будучи настільки близьким до іммігрантського досвіду, я рішуче стаю на захист прав іммігрантів та біженців, звичайно, враховуючи досвід євреїв до Другої світової війни, не так багато країн хотіли приймати єврейських біженців", – розповів він за підсумками виборів.

Джаред Поліс з Бараком Обамою

Крім того, губернатором штату Іллінойс став також представник Демократичної партії, мільярдер Джей Роберт Пріцкер. У нього в предках також знаходяться українські емігранти.

"Я походжу з українських євреїв і гордий працювати з місцевою громадою тих, хто пережив Голокост", – зазначив він.

Уточнюється, що Пріцкер є одним з 11 мільярдерів сім'ї з цим прізвищем, яка відноситься до топ-15 найбагатших сімей світу. Їхній статок оцінюється в 33,5 мільярда доларів.

Прем'єр-міністра Угорщини Орбана через його нацистські заяви викликають на допит до Румунії

субота, 13 серпень 2022, 6:33

Глава Національної ради з протидії дискримінації (CNCD) сусідньої до Угорщини Румунії Асталош Чаба в п’ятницю оголосив, що викличе прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у зв’язку із скаргою на його скандальний виступ у румунському курортному містечк...

У лавах окупантів паніка: ЗСУ ударом по аеродрому в Криму зруйнували міф Путіна про "невразливість" Криму, - Bild

субота, 13 серпень 2022, 6:24

Зі знищенням російської військової авіатехніки на аеродромі "Саки" біля Новофедорівки помер і міф глави РФ Володимира Путіна про невразливість окупованого у 2014 році Криму. Стало очевидно, що Україна здатна націлитись на будь-яку точку півострова й за...