Предки емігрантів: Американці українського походження отримали посади губернаторів у США

Мова йде про високі посади у штатах Колорадо та Іллінойс.

Ілюстрація:ONLINE.UA

У США одразу в двох штатах губернаторами стали американці українського походження. Про це повідомляють Патріоти України.

Як стало відомо, 6 листопада в штаті Колорадо переміг 43-річний Джаред Поліс від Демократичної партії, який відкрито представляє ЛГБТ-спільноту.

За даними видання, Поліс є представником третього покоління емігрантів. Зокрема, його предки прибули до США з України та Польщі на початку ХХ століття.

Джаред Поліс

"Будучи настільки близьким до іммігрантського досвіду, я рішуче стаю на захист прав іммігрантів та біженців, звичайно, враховуючи досвід євреїв до Другої світової війни, не так багато країн хотіли приймати єврейських біженців", – розповів він за підсумками виборів.

Джаред Поліс з Бараком Обамою

Крім того, губернатором штату Іллінойс став також представник Демократичної партії, мільярдер Джей Роберт Пріцкер. У нього в предках також знаходяться українські емігранти.

"Я походжу з українських євреїв і гордий працювати з місцевою громадою тих, хто пережив Голокост", – зазначив він.

Уточнюється, що Пріцкер є одним з 11 мільярдерів сім'ї з цим прізвищем, яка відноситься до топ-15 найбагатших сімей світу. Їхній статок оцінюється в 33,5 мільярда доларів.

Хіти тижня. У Трампа великі проблеми: "Напишу про американские игры престолов, тем более, что есть важная новость", - Олег Пономар

понеділок, 22 квітень 2019, 18:00

Рапорт Мююлера, сильно відредагований для преси чинним Генпрокурором США, зберіг досить неприємної для Дональда Трампа інформації, щоб спричинити нову хвилю щодо імпічменту президента. Патріоти України пропонують ознайомитись з оглядом подій доби від п...

Реванш починається? Суд зупинив процес перейменування УПЦ МП

понеділок, 22 квітень 2019, 17:58

Окружний адміністративний суд Києва зупинив процес примусового перейменування Української православної церкви Московського патріархату. Вона була зобов'язана була до 26 квітня почати вказувати в назві свою приналежність до Російської православної церкв...