Предки емігрантів: Американці українського походження отримали посади губернаторів у США

Мова йде про високі посади у штатах Колорадо та Іллінойс.

Ілюстрація:ONLINE.UA

У США одразу в двох штатах губернаторами стали американці українського походження. Про це повідомляють Патріоти України.

Як стало відомо, 6 листопада в штаті Колорадо переміг 43-річний Джаред Поліс від Демократичної партії, який відкрито представляє ЛГБТ-спільноту.

За даними видання, Поліс є представником третього покоління емігрантів. Зокрема, його предки прибули до США з України та Польщі на початку ХХ століття.

Джаред Поліс

"Будучи настільки близьким до іммігрантського досвіду, я рішуче стаю на захист прав іммігрантів та біженців, звичайно, враховуючи досвід євреїв до Другої світової війни, не так багато країн хотіли приймати єврейських біженців", – розповів він за підсумками виборів.

Джаред Поліс з Бараком Обамою

Крім того, губернатором штату Іллінойс став також представник Демократичної партії, мільярдер Джей Роберт Пріцкер. У нього в предках також знаходяться українські емігранти.

"Я походжу з українських євреїв і гордий працювати з місцевою громадою тих, хто пережив Голокост", – зазначив він.

Уточнюється, що Пріцкер є одним з 11 мільярдерів сім'ї з цим прізвищем, яка відноситься до топ-15 найбагатших сімей світу. Їхній статок оцінюється в 33,5 мільярда доларів.

Даля пішла, але Литва залишається найпалкішим союзником України

неділя, 18 серпень 2019, 6:10

Маленька країна з великої сили духу народом у лихоліття 22-ї, за підрахунками істориків російсько-української війни, стала найпослідовнішим і найзавзятішим союзником нашого народу. Від почату російської агресії українці полюбили Далю Грибаускайте мабут...

Хіти тижня. Сумний прогноз для України: США будуть нав'язувати Україні новий Будапештський меморандум, - народний депутат

неділя, 18 серпень 2019, 4:00

за думкою нардепа, в рамках меморандуму "ЛДНР" повинні отримати автономію. Сполучені Штати будуть нав'язувати Україні новий Будапештський меморандум, в рамках якого "ЛДНР" повинні отримати автономію. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народни...