
У США одразу в двох штатах губернаторами стали американці українського походження. Про це повідомляють Патріоти України.
Як стало відомо, 6 листопада в штаті Колорадо переміг 43-річний Джаред Поліс від Демократичної партії, який відкрито представляє ЛГБТ-спільноту.
За даними видання, Поліс є представником третього покоління емігрантів. Зокрема, його предки прибули до США з України та Польщі на початку ХХ століття.
"Будучи настільки близьким до іммігрантського досвіду, я рішуче стаю на захист прав іммігрантів та біженців, звичайно, враховуючи досвід євреїв до Другої світової війни, не так багато країн хотіли приймати єврейських біженців", – розповів він за підсумками виборів.
Крім того, губернатором штату Іллінойс став також представник Демократичної партії, мільярдер Джей Роберт Пріцкер. У нього в предках також знаходяться українські емігранти.
Уточнюється, що Пріцкер є одним з 11 мільярдерів сім'ї з цим прізвищем, яка відноситься до топ-15 найбагатших сімей світу. Їхній статок оцінюється в 33,5 мільярда доларів.

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...