Президент дасть відповідь на петицію щодо позбавлення громадянства за сепаратизм

Необхідну кількість підписів, для того, щоб на неї відповів глава держави, петиція вже набрала.

Порошенко має відповісти на петицію щодо позбавлення громадянства за сепаратизм. Ілюстрація6www.hromadske.tv

Електронна петиція про позбавлення громадянства за сепаратизм набрала необхідні 25 тисяч підписів. Таким чином, її має розглянути Президент України Петро Порошенко. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний сайт глави держави.

"Пропоную здійснити всі необхідні законодавчі та виконавчі кроки для внесення змін і доповнень до Конституції, законів, кодексів та ін., для створення юридичної можливості примусового позбавлення громадянства осіб, які своїми публічними висловлюваннями чи діями пропагують злочинний сепаратизм, порушення територіальної цілісності і суверенітету України (при наявності фактичних доказів)," - йдеться у тексті петиції, яка опублікована на сайті АП.

"Путін збожеволів і мочить, всіх, хто підвернеться", - соратник Березовського

середа, 21 березень 2018, 14:16

Путін дуже боїться всіх втікачів. Найближчий соратник покійного російського бізнесмена Бориса Березовського Олександр Гольдфарб розповів про психічні проблеми президента РФ Володимира Путіна, повідомляють Патріоти України. За словами Гольдфарба, смерть...

Хіти тижня. Москва підвищує ставки: Путін стягує "суперзброю" до Донбасу (відео)

середа, 21 березень 2018, 14:00

Про нову російську зброю, план Путіна щодо миротворців на Донбасі, тортури як підготовку до екстремальних ситуацій на війні та інші події на Донбасі... Про все це йдеться у програмі «Донбас.Реалії» на сайті Радіо Свобода, передають Патріоти України.