Президентські перегони: Зеленський знов "підігрів" увагу до свого можливого походу на вибори відео

Чи наважиться комік з телеканалу Коломойського піти у велику політику, чи ні, наразі не відомо. Однак сценічними номерами, заявами та публікаціями всіляко заохочує увагу до теми свого можливого президенства і розкручує популярність власної персони.

Володимир Зеленський приміряє роль президента.Комік, якого називають одним із ймовірних і досить рейтингових кандидатів у президенти, опублікував у Facebook уривок з серіалу "Слуга народу". Навіщо лідер "95 кварталу" постить ненове зі свого творчого доробку у соціальних мережах здогадатись не важко, зазначають Патріоти України.

В опублікованому фрагменті герой Зеленського після обрання на посаду президента звертається до присутніх.

"Чинити потрібно так, щоб потім не було соромно дивитися вам в очі. Ось це, українці, я вам обіцяю", - заявляє кіногерой.

В кожному разі чекати не довго. У найближчий місяць-два
Володимир Зеленський або "розродиться" заявою про участь у виборах на
посаду голови держави, або за приміром Вакарчука, припинить спекуляції на цю
тему.

В Кожному разі і самому Зеленському і його скандальному наймачу, олігарху Коломойському, «гра» на цю тему відкриває чималі можливості у переговорному процесі і всілякі гаразди. Адже провідні кандидати на крісло голови держави чимало нервують через рейтинги «клоуна».

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...