Про допомогу Україні не забули: У США представили проект бюджету на 2018 рік

Загалом документ передбачає скорочення всіх програм допомоги з боку США держав Європи та Азії на 60%. Частка України в поточному проекті становить понад 45% від всієї допомоги США країнам регіону.

Ілюстрація:http://glavcom.ua/

Білий дім представив проект федерального бюджету США на 2018 фінансовий рік, в якому, зокрема, передбачається допомога Україні на загальну суму близько 350 млн дол. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

Так, близько 204 млн дол передбачені на реалізацію програм у сфері охорони здоров'я, підтримки економічного зростання і сприяння впровадженню структурних реформ в Україні.

По лінії Пентагону передбачено надання Україні допомоги у сфері оборони на суму 150 млн дол. Ці кошти пропонується направити на навчання, оснащення і консультування українських солдатів, а також зміцнення потенціалу України для захисту її суверенітету і територіальної цілісності.

Також йдеться про надання військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення, а також згадується і розвідувальна підтримка ЗСУ та СБУ. Підкреслимо, що документ включає можливість надання Україні летального зброї оборонного призначення, чого не було в попередніх бюджетах США.

Також проект американського бюджету на наступний рік передбачає збільшення фінансування програм "Міжнародне військове фінансування" (Foreign Military Financing, FMF) для країн Європи, Азії та Африки на суму до 450 млн дол, в рамках чого теж може бути виділена допомога Україні.

Загалом документ передбачає скорочення всіх програм допомоги з боку США держав Європи та Азії на 60%. Частка України в поточному проекті становить понад 45% від всієї допомоги США країнам регіону.

Зазначимо, що цей бюджетний запит повинен пройти вивчення і обговорення в Конгресі, де можуть бути внесені зміни та доповнення. Реальні обсяги допомоги Україні стануть відомі лише після завершення всього процесу проходження проекту бюджету, який зараз перебуває на початковому етапі.

Росія посилає "сигнал" Заходу: У РНБО пояснили, чому пропагандисти Путіна змінюють риторику

субота, 21 травень 2022, 12:28

Російська пропаганда змінює риторику - тепер війну проти України вона описує тезою "не все так однозначно". Ймовірно, таким чином Кремль направив сигнал Заходу та взяв "оперативну паузу", щоб обміркувати стратегію інформаційної війни, передають Патріот...

Недоімперії не допоможуть ніякі скриті мобілізації: Зеленський розповів, на скільки наразі зросла чисельність української армії

субота, 21 травень 2022, 12:17

По мірі нарощування важких озброєнь ЗСУ окупантам стає все важче вижити на наших теренах. А щодо того кому йти в контратаку, коли все буде готове, проблем точно не буде з чисельністю вмотивованого війська. Володимир Зеленський в інтерв’ю українським жу...