Про допомогу Україні не забули: У США представили проект бюджету на 2018 рік

Загалом документ передбачає скорочення всіх програм допомоги з боку США держав Європи та Азії на 60%. Частка України в поточному проекті становить понад 45% від всієї допомоги США країнам регіону.

Ілюстрація:http://glavcom.ua/

Білий дім представив проект федерального бюджету США на 2018 фінансовий рік, в якому, зокрема, передбачається допомога Україні на загальну суму близько 350 млн дол. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

Так, близько 204 млн дол передбачені на реалізацію програм у сфері охорони здоров'я, підтримки економічного зростання і сприяння впровадженню структурних реформ в Україні.

По лінії Пентагону передбачено надання Україні допомоги у сфері оборони на суму 150 млн дол. Ці кошти пропонується направити на навчання, оснащення і консультування українських солдатів, а також зміцнення потенціалу України для захисту її суверенітету і територіальної цілісності.

Також йдеться про надання військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення, а також згадується і розвідувальна підтримка ЗСУ та СБУ. Підкреслимо, що документ включає можливість надання Україні летального зброї оборонного призначення, чого не було в попередніх бюджетах США.

Також проект американського бюджету на наступний рік передбачає збільшення фінансування програм "Міжнародне військове фінансування" (Foreign Military Financing, FMF) для країн Європи, Азії та Африки на суму до 450 млн дол, в рамках чого теж може бути виділена допомога Україні.

Загалом документ передбачає скорочення всіх програм допомоги з боку США держав Європи та Азії на 60%. Частка України в поточному проекті становить понад 45% від всієї допомоги США країнам регіону.

Зазначимо, що цей бюджетний запит повинен пройти вивчення і обговорення в Конгресі, де можуть бути внесені зміни та доповнення. Реальні обсяги допомоги Україні стануть відомі лише після завершення всього процесу проходження проекту бюджету, який зараз перебуває на початковому етапі.

Перемога України вже скоро: Відома тарологиня назвала точний місяць та подію, яка означатиме закінчення війни

понеділок, 27 березень 2023, 13:23

Відома тарологиня Людмила Хомутовська передбачає, що перемога України вже близько - кінець весни. Це станеться після великого контрнаступу Сил оборони. Такий прогноз в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua розповіла тарологиня Людмила Хомутовська, передають Па...

Війська РФ досягли незначних успіхів у районі Бахмута, сили ПВК "Вагнер" можуть перекинути на Авдіївський напрямок, - ISW

понеділок, 27 березень 2023, 12:50

Російські окупанти продовжують наступальні дії в районах Бахмута й Авдіївки на Донеччині, а також уздовж Луганської та західної частини Донецької ліній фронту. У Бахмуті в межах міста загарбники досягли незначних успіхів, передають Патріоти України. Як...